Jej partner zupełnie stracił ochotę na współżycie. Kobieta spodziewa się najgorszego

Jej partner zupełnie stracił ochotę na współżycie. Kobieta spodziewa się najgorszego Źródło: Unsplash/Erik Lucatero

Zdrada wprost wisiała w powietrzu. Kobieta wciąż miała ochotę na gorący seks ze swoim partnerem. Sęk w tym, że od dłuższego czasu partner nie chciał się z nią kochać. Ola szybko zrozumiała, co może być powodem zachowania jej męża.

Zdrada to odpowiedź, która przyszła do głowy Oli, kiedy zaczęła analizować swój związek. Kobieta jest bardzo nieusatysfakcjonowana tym, co dzieje się w relacji pomiędzy nią, a Krzyśkiem. Od dłuższego czasu para nie współżyła ze sobą. Kobieta boi się, że partner ją zdradza.

Zdrada zniszczyła ich związek? 

Ola martwi się o swój związek, z którego dosłownie uciekła namiętność. Choć kobieta bardzo chce kochać się z partnerem, to ten jednak jakby całkiem utracił libido. Co się z nim dzieje? Ola nie wie, co stoi za dziwnym zachowaniem Adama. Kobieta boi się, że partner ją zdradza, więc postanowiła poprosić o pomoc redakcję Papilota, która otrzymała od niej ten niepokojący list.

 - Pozostaje zatem takie wytłumaczenie, że chyba ja mu się znudziłam. Strasznie mnie to boli, bo ja nadal bardzo go kocham i nadal mam na niego ochotę (...) - pisze wyraźnie zrozpaczona Ola.

Kobieta jest przekonana, że jest atrakcyjna, a inni mężczyźni, gdy mijają ją na ulicy, wprost nie mogą oderwać od niej swojego wzroku. Dlaczego więc Krzysztof nie podnieca się na jej widok nawet wtedy, kiedy stoi przed nim prawie naga w seksownej bieliźnie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

"Nie rozumiem, dlaczego przestałam go podniecać"

 - Nie rozumiem, dlaczego przestałam go podniecać. Przez te 4 lata nie przytyłam, nie przestałam o siebie dbać, nie zamieniłam się w wiecznie narzekającą zołzę. (...) Gdy poruszam temat (...) [seksu, a Krzysiek - przyp. red.] powtarza, że związek to nie tylko przerabianie Kamasutry od A do Z - żali się kobieta w liście.

Internauci póki co nie odpisali jeszcze Oli, choć zdesperowana oczekuje rad kobiet będących w podobnej do niej sytuacji. Boi się, że jej partner ma nową kobietę, lecz nie jest jeszcze w stanie zapytać go o to wprost. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News