Partner pokazał kompromitujące SMS-y. Najpiękniejsza gwiazdorska para Polsatu rozstała się z hukiem

Partner pokazał kompromitujące SMS-y. Najpiękniejsza gwiazdorska para Polsatu rozstała się z hukiem Źródło: Instagram /szewcowaty

Zdrada była przyczyną rozpadu związku jednej z najbardziej rozpoznawalnych par gwiazdorskich Polsatu. Ich gorąca miłość gwałtownie wygasła w momencie, gdy mężczyzna zobaczył kompromitujące sms-y. Opublikował je na Instagramie.

Zdrada potrafi w mgnieniu oka zakończyć nawet najlepiej rokujący związek. W publicznej świadomości często uchodzi za coś niewybaczalnego. Jak wyjaśnił Maciek z "Love Island", dokładnie taka była przyczyna zakończenia jego, wydawać by się mogło, głębokiej relacji z Oliwią Miśkiewicz. Oszukany partner przedstawił fanom wszystkie dowody zdrady. Zrobił to na Instagramie. 

Zdrada poróżniła bohaterów "Love Island"

Nic nie wskazywało na to, że Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk kiedykolwiek się rozstaną. Mimo że ich uczucie pojawiło się nagle, a zakochani, co prawda przechodzili kryzysy, to jednak zawsze wychodzili z nich jeszcze bardziej umocnieni. Część internautów nie wierzyła w szczerość intencji Oliwii, ale takiego zakończenia scenariusza nie spodziewał się nikt. 

Oliwia i Maciek chętnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Próbowali pogodzić zupełnie różne style życia i dzielącą ich odległość. Oboje mówili o tym, że Oliwia planuje wrócić do Polski. Dlatego wiele osób zasmuciły ich ogłoszenia na Instagramie, informujące o tym, że para się rozeszła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... Z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i w jeszcze większym stopniu do partnera. Tym wszystkim, którzy komentują, że "miłość się szybko skończyła", wyjaśnię tylko, że czasami wciąż bardzo kocha, a związek niestety się kończy. Nie życzę tego nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, bo to boli najbardziej - tłumaczyła wówczas celebrytka.

Maciek był wstrząśnięty rozstaniem 

Wydawać by się mogło, że kiedy Oliwia i Maciek dali sobie kolejną ostatnią szansę, a w sieci na nowo pojawiły się wspólne romantyczne ujęcia, kryzys ostatecznie został zażegnany. Nic bardziej mylnego, kilkadziesiąt minut później rozegrał się dramat. 

- Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym... - napisał na InstaStories Maciek.

Wszystko za sprawą tajemniczego "przyjaciela" dziewczyny z Londynu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Szewczyk udostępnił też fragment rozmowy sms-owej Oliwii z byłym partnerem, który prawdopodobnie ją utrzymywał, a nawet miał opłacić jej całą przeprowadzkę. Korespondencja świadczy o tym, że modelka miała wysyłać londyńczykowi swoje zdjęcia zrobione w hotelu, w którym była z Maćkiem.

Screen/Instagram/szewcowaty

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

 

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News