Zdrada: wszystko wyszło na jaw przez zdjęcie
fot. pixels.com/Kat Jayne
Karol Zaborowski - 14 Sierpnia 2019

Gdy zobaczyła to zdjęcie, od razu wiedziała, że partner ją zdradza. Wszystko przez jeden niepozorny szczegół

Zdrada jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie możemy zrobić swojemu partnerowi. Jak wiadomo, kłamstwo ma krótkie nogi, więc tak czy inaczej prawda w końcu wyjdzie na jaw. W tym przypadku wszystko się wydało przez niepozorny szczegół na zdjęciu.

Zdrada zawsze, prędzej czy później, wyjdzie na jaw, a czasami dzieje się tak przez zwykły przypadek. Nikt z nas nie lubi być oszukiwanym, a dodatkowo, kiedy kogoś pokochamy, to chcemy mieć tę osobę tylko dla siebie. Z tego też względu zdrada tak mocno nas boli, a niestety wciąż na świecie jest cała masa miłośników i miłośniczek miłosnych skoków w bok.

W tej sytuacji niewierny mężczyzna wpadł przez jedno zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych, które opublikowała jego kochanka. Co ciekawe, kobieta zasłoniła jego twarz, ale i tak to nic nie dało. O wszystkim zaważył dosłownie jeden szczegół.

Dziecko zmarło przez skąpstwoMały Antoś żył zaledwie 13 dni. Zmarł, bo było im szkoda 20 złotychCzytaj dalej

Zdrada wyszła na jaw przez jedno zdjęcie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że media społecznościowe są już obecne w niemalże każdym elemencie naszego życia. Wchodząc na czyjś profil, można się o nim dowiedzieć niemalże wszystkiego - od jego daty urodzenia, przez codzienne nawyki, aż na statusie związku kończąc.

Prawdziwą kopalnią wiedzy mogą również okazać się zdjęcia, a w tym wypadku jedna fotografia obnażyła zdradę pewnego mężczyzny. Widzimy na nim, jak stoi bez koszulki i jest obejmowany przez kobietę, która nie jest jego partnerką. Choć ma zasłoniętą twarz, nie uchroniło go to przed kłopotami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiTrudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdęCzytaj dalej

- Mężczyźni o takiej budowie ciała naprawdę na mnie działają. Od razu padam na kolana - czytamy w opisie zdjęcia.

Ukochana mężczyzny trafiła na to zdjęcie przypadkiem na portalu Twitter. Kiedy je zobaczyła, to od razu rozpoznała swojego partnera, mimo że jego twarz była zasłonięta. Wszystko przez jeden szczegół - bardzo charakterystyczne tatuaże, które zostały ocenzurowane w niezwykle niedbały sposób.

Oczywiście niewierny mężczyzna stwierdził, że wcale nie zdradza swojej partnerki, a to zdjęcie wykonała jego eks, jeszcze zanim zaczęli się spotykać. Problem w tym, że na drugim planie widać dwie gazety, a nagłówek jednej z nich jest bardzo dobrze widoczny, przez co sprawdzenie, kiedy zostało wykonane zdjęcie, stało się banalnie proste.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Okazało się, że magazyn pochodzi z tego roku, a mężczyzna jest w związku już od kilku lat, co stanowi niepodważalny dowód na zdradę, która zapewne trwałaby dalej, gdyby prawda nie wyszła na jaw. Raczej nie trzeba dodawać, że ich związek tego nie przetrwał, a to, kto był za odpowiedzialny za rozpad, jest wręcz oczywiste.

zdrada fot. twitter.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

KoraAnna Lewandowska musiała korzystać z pomocy Caritasu, Kora była w sierocińcu. Gwiazdy, które zaznały BIEDYCzytaj dalej

źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News