Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie

Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie Źródło: .

Zdrada żony bolała go aż do szpiku kości, ale obiecał sobie, że się zemści. Mężczyzna czuł się upokorzony, dlatego sam postanowił, że upokorzy swoją ukochaną przy wszystkich - niech wiedzą, jak okropna jest to kobieta. Plan powiódł się aż za dobrze.

Zdrada sprawiła, że został zmotywowany do zemszczenia się. Próbował zachowywać dobrą minę do złej gry, ale w środku miał już przygotowany cały misterny plan. Szykował się prawdziwy skandal.

Zdrada aż rzucała się w oczy. Mąż postanowił nie dawać żadnych sygnałów, że wie co się dzieje

Mąż szybko zorientował się, że coś niedobrego dzieje się w jego małżeństwie. Żona bardzo łatwo zdradziła się oczywistymi zachowaniami. Zaczęła dłużej przesiadywać z telefonem w ręku, uśmiechała się do ekranu twierdząc, że dostaje wiadomości od mamy lub koleżanek. Zaczęła "zostawać dłużej w pracy", potrafiła też wyjść do sklepu o 23:00, a wrócić po trzech godzinach. Mężczyzna nie dał po sobie poznać, że czegoś się domyśla. Zajął się zbieraniem dowodów na winę kobiety o rozpad pożycia małżeńskiego, w międzyczasie szukał też mieszkania.

Jednak cały czas obmyślał, jak się zemścić. Okazja nadarzyła się dość szybko, bowiem dużymi krokami zbliżały się urodziny żony. Co dziwne, kobieta nie chciała świętować wspólnie z mężem, znajomymi i rodziną, wręcz namawiała, aby mąż zabrał ze sobą kilka osób i wyjechał za miasto. Ona twierdziła, że będzie obchodzić ten dzień w typowy, babski sposób. To tylko ułatwiło zadanie dla zdradzanego mężczyzny.

Rodzina była zdruzgotana, rozległy się krzyki, polały się łzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdradzany mąż wcale nie skorzystał z rady żony i nie wyjechał ze znajomymi za miasto. Oczywiście powiedział "ukochanej", że tak zrobi. Zamiast tego zebrał całą rodzinę żony, a także jej znajomych. Wszystkim wmówił, że to niespodzianka urodzinowa. Przygotowali prezenty, balony oraz zamówili tort. Po cichu weszli do mieszkania, a potem do sypialni - było wyraźnie słychać, że ktoś tam jest.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

Zaproszeni goście weszli do sypialni i krzyknęli "Niespodzianka". Okazało się, że trafili w sam środek upojnie spędzanych chwil. Jubilatka wraz z kochankiem bawili się na całego. Wszyscy zareagowali krzykiem. Mąż udawał zszokowanego, a rodzice dziewczyny zaczęli krzyczeć i wypuścili tort z rąk. Obecne w mieszkaniu osoby dosadnie przekonały się o jej dwulicowości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Kamera nagrała co ojciec robił z córką w jej pokoju. Gdy wszystko zobaczyła jego żona, stanęła jak wryta
  4. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat
  5. Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest przerażający, potem wydarzył się dramat

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News