Zdrada dla wielu to bolesna sprawa
Pixabay/Jills
- 11 Kwietnia 2020

Wiadomo, w jakim wieku mężczyźni najczęściej zdradzają. Lepiej mieć się na baczności

Zdrada jest czymś czego obawia się każdy żyjący w związku. Na tapecie mamy temat mężczyzn. Wiemy, kiedy najczęściej dochodzi do "skoku w bok" w związku.

Zdrada nie jest dla nikogo czymś miłym. Wygląda na to, że jest statystyka wiekowa, która wskazuje na to, w jakim wieku mężczyźni robią to najczęściej. Po analizie socjologa Profesora Nicholasa H. Wolingera, który specjalizuje się w naukach rodzinnych można dojść do bardzo interesujących wniosków.

AktorkaNie żyje uwielbiana aktorka. Zmarła z powodu koronawirusaCzytaj dalej

Okazuje się, że wiele osób w pewnym etapie życia podchodzi do sprawy wierności bardzo otwarcie. Przez wiele lat wydawało się, że to młodsi ludzie szybko zmieniają swoich partnerów. Biorąc pod uwagę analizę profesora możemy wyciągnąć zupełnie inne wnioski.

Zdrada częściej przytrafia się w starych małżeństwach

Wiele razy mogliśmy słyszeć, że ludzie po skończeniu 30 lat decydują się na "skok w bok". Wygląda na to, że bardziej skłonni są do tego ich rodzice, a co za tym idzie dziadkowie naszych potencjalnych pociech. Takie wyniki otrzymał Instytut Studiów Rodzinnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kotTwój kot lubi szturchać Cię głową? Koniecznie chce ci coś powiedzieć, konsekwencje są zadziwiająceCzytaj dalej

- Zgromadzone dane pozwalają wysunąć wniosek, że szczególną słabość do relacji pozamałżeńskich mają osoby pomiędzy 50, a 60 rokiem życia. Do tego momentu wskaźnik systematycznie wzrasta, a później spada. Wynika to z tego, że kryzys wieku średniego rzeczywiście istnieje. na skok w bok decydujemy się najczęściej po 20-30 lat małżeństwa - Przekonuje naukowiec.

Zdrada według prof. Nicholasa jest częsta po takim czasie wspólnego życia. Podkreśla też, że zdrada po 50tce jest dużo łatwiejsza właśnie w obecnych czasach. Wszystko przez środki farmakologiczne, które ułatwiają nam współżycie. Wtedy małżonkowie, którzy są ze sobą dość długo pragną poeksperymentować.

Dzisiaj grzeje:

1. Lekarze przekazali Kasi Kowalskiej smutną wiadomość o stanie córki. Łączymy się w bólu
2. Ministerstwo Zdrowia wprowadza na Wielkanoc istotną zmianę. Będzie obowiązywała jedynie przez 2 dni

Jest tu zarazem dobra jak i smutna wiadomość. Po wielu latach wspólnego życia człowiek w pewnej chwili się wypala i chce w kwiecie wieku poczuć inne doznania. Zapomina o tym co czuje do swojej żony/męża i podejmuje decyzje, których z biegiem lat może żałować. Dobra dlatego, że dostępne na rynku leki faktycznie działają i pomagają ludziom z problemami potencji na dalsze działania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa
  2. Jerzy Brzęczek nie będzie już trenerem reprezentacji? Wszystko wyjaśni się w kolejnych miesiącach
  3. Ksiądz był zakażony, kościół został zamknięty. Sanepid poszukuje wszystkich, którzy mieli kontakt z duchownym
  4. Niepokojące słowa Szumowskiego. Twierdzi, że jeśli wydarzy się jedna rzecz, zabraknie pieniędzy na leczenie Polaków
  5. Żonie Zenka Martyniuka puściły nerwy. Posunęła się do wyzwisk
  6. Rolnicy wylewają całe cysterny mleka na pole. Druzgoczące zdjęcia obiegają światowe media

Ślub metamorfozaSchudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda. Spektakularna przemianaCzytaj dalej

Źródło: papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News