Dowiedział się dla kogo rzuciła go dziewczyna. Powinien się załamać, a pęka z radości

Dowiedział się dla kogo rzuciła go dziewczyna. Powinien się załamać, a pęka z radości Źródło: unsplash/ bruce mars

Zdrada wcale go nie zabolała, a zamiast tego ma powody do wielkiej radości. Kiedy jego ukochana powiedziała mu, że zaczęła spotykać się z innym chłopakiem, przez pewien czas było mu smutno. Kiedy porzucony mężczyzna dowiedział się, kim jest nowy ukochany byłej, zaczął się śmiać.

Zdrada zazwyczaj kończy się płaczem i zastanawianiem się, co zrobiło się źle ialboczemu nasza ukochana osoba nie jest z nami, a wolała znaleźć szczęście u boku kogoś innego. Anonimowy internauta przyznał jednak, że wcale nie ma powodów do smutku, a wręcz przeciwnie - promienieje z radości. Tak dobry humor sprawiło mu zobaczenie profilu na Facebooku mężczyzny, który odbił jego dziewczynę.

Zdrada nie bolała go ani trochę. Mężczyzna opowiedział niesamowitą historię

Internauta, którego zostawiła dziewczyna dla "kogoś lepszego", przez pewien czas cierpiał i nie mógł zapomnieć krzywdy, jakiej doznał. Nie mógł patrzeć na swoją byłą, unikał wchodzenia na jej Facebooka i nie odnosił się do nowego związku swojej eks.

- Rok temu rzuciła mnie dziewczyna. Stwierdziła, że „może mieć lepszego”. Serce mnie bolało i cierpiałem, ale jakoś się podniosłem. - opowiada mężczyzna

W pewnym momencie coś go jednak tchnęło i postanowił sprawdzić, z kim jest jego dziewczyna. Nie mógł powstrzymać się od śmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zobaczył profil nowego ukochanego swojej dziewczyny, zły humor mu minął

Mężczyzna, który nie potrafił sobie od roku znaleźć nowej wybranki, postanowił sprawdzić, co słychać u jego byłej. Kiedy dowiedział się, że jej nowy chłopak to nacjonalista, w dodatku o dość niskim potencjale intelektualnym, jego zły humor prysł niczym bańka mydlana.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

- Dziś zobaczyłem na fejsie jej zdjęcie z tym (chyba?) „lepszym”. Sprawdziłem profil tego człowieka: łysy, z nadwagą, à la Sebek z osiedla, robi literówki w każdym zdaniu, używa wulgaryzmów w każdym wpisie w social mediach, wierzy w „białą Polskę”, głosował na PiS i jest o jakąś dychę starszy od niej. Nic nie mogło dziś mnie tak ucieszyć [pisownia oryginalna - przyp. red.] - opowiada zdradzony mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

Źródło: Facebook 

Następny artykuł