Zdrada żona polityka
Wikimedia Commons/Beatrice Murch
Konrad Karpiuk - 7 Stycznia 2020

Żona nakryła polityka na zdradzie, wpadła w szał. Do sieci wrzuciła nagranie

Zdrada w związku to dla każdego człowieka trudne przeżycie, które wzbudza silne i negatywne emocje. Niektórzy w ramach zemsty mogą posunąć się daleko, tak jak żona tego polityka.

Zdrada dla tego polityka to niemal definitywny koniec kariery. Po tym, jak jego życiowa partnerka przyłapała go z kochanką, zdecydowała się na nim zemścić, kompletnie go upokarzając. Umieściła w internecie kompromitujące go nagranie.

Zdrada była dla żony polityka wyjątkowo bolesna. Zemściła się na mężu

Nagranie, które trafiło do internetu, dotyczy polityka Komunistycznej Partii Chin, Jii Dinga. Gdy jego żona wkroczyła do mieszkania, przyłapała go w łóżku z inną kobietą. Ktoś z domowników (nie wiadomo dokładnie kto), prawdopodobnie na życzenie żony, zaczął nagrywać całe zajście.

Taniec z Gwiazdami ślubJuror "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Jego żona wyglądała obłędnie, zdjęcie zwala z nógCzytaj dalej

Na nagraniu można zobaczyć, jak wściekła żona Jii Dinga przekrzykuje się z kochanką swojego męża. Następnie próbuje złapać ją za włosy i przyciągnąć do kamery, aby dokładnie pokazać jej twarz. Kochanka próbuje bronić się, mówiąc, że to nie jest jej problem i prosi o rozmowę, natomiast wściekła żona krzyczy, że uwiodła jej męża i teraz próbuje umyć ręce.

Kontrowersyjne nagranie obiegło social media

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceRodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakaćCzytaj dalej

Nagranie trafiło do chińskich mediów społecznościowych i szybko zdobyło niemałą popularność wśród oburzonych obywateli. Film pojawił się w social media w ubiegłą środą, a afera z Jii Dingiem stała się dosyć głośna. Wszyscy czekali na oświadczenie ze strony Komunistycznej Partii Chin, która miała wymierzyć karę członkowi organizacji rządowej.

Dzisiaj grzeje:

1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Wczoraj organ Partii Pracy z obszaru Xinpu poinformował, że nagranie jest autentyczne, a zidentyfikowany na nim mężczyzna to faktycznie Jii Ding, pełniący funkcję Sekretarza Komitetu Partii Miasta Yongle. W oświadczeniu poinformowano, że będzie w tej sprawie prowadzone śledztwo, a polityk ma stracić stanowisko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

The Voice SeniorWidzowie nie mieli pojęcia. Ujawniono, jak zniszczono Janusza z "The Voice Senior", oburzająceCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News