Która zdrada boli bardziej, fizyczna czy emocjonalna? Najgorszy rodzaj

Która zdrada boli bardziej, fizyczna czy emocjonalna? Najgorszy rodzaj Źródło: Pixabay/ Ichigo121212

Zdrada bardzo często jest końcem związku. Nie każdy jest w stanie wybaczyć ukochanej osobie nieszczerość. Są jednak różne rodzaje tego zjawiska. Najgorszy rodzaj zdrady wcale nie musi być tym najbardziej oczywistym.

Zdrada może przejawiać się na wiele różnych sposobów. Nie zawsze ta najbardziej oczywista forma niewierności partnerowi czy partnerce musi być tym, co najbardziej zaboli. Często te mniej oczywiste zachowania powodują jeszcze większe spustoszenie w relacji. 

Zdrada zawsze boli 

Zdrada często jest równoznaczna z zakończeniem związku. Zdradzony partner nie jest już w stanie wybaczyć tego, co się stało, więc odchodzi. Wszyscy znają tego typu historie. Niewierność sprawia, że cały fundament relacji zostaje zniszczony, nie ma już bowiem miejsca na zaufanie. 

Jednak często to, że nasz partner poszedł do łóżka z kimś innym, boli mniej, niż zdrada innego typu. Najgorszy rodzaj tego zjawiska działa dużo bardziej podstępnie i może krzywdzić latami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najgorszy rodzaj zdrady 

Zdrada fizyczna zwykle utożsamiana jest z przelotnym romansem, który jest intensywny, ale szybko się wypala. Nie każdy jest w stanie wybaczyć to, że partner poszedł z kimś innym do łóżka, ale niekiedy niektórym osobom udaje się przezwyciężyć zranienie i dać kolejną szansę. Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o cielesność, łatwiej jest usprawiedliwić skok w bok. Gorzej gdy dochodzą do tego emocje. 

Zdrada emocjonalna dla wielu osób jest dużo trudniejsza do przeżycia, niż fizyczna. Gdy partner zaczyna nagle poświęcać Ci większość swojego czasu, niewiele z Tobą rozmawia, nie dzieli się swoimi przemyśleniami i emocjami, automatycznie silna więź emocjonalna słabnie. Gdy wszystko to kierowane jest natomiast do innej osoby, bardzo blisko jest już do nieustannego myślenia o tej trzeciej osobie. co przerodzić się może w intymność. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

Taki rodzaj zdrady niszczy związek od środka. Zatruwa go powoli i sukcesywnie, a jednocześnie angażuje dużo bardziej niż zaspokajanie swoich potrzeb fizycznych. Dodatkowo kłopotliwe jest to, że w takiej sytuacji bardzo trudno wyczuć granicę między przyjaźnią, a zagrożeniem dla związku. Zdrada fizyczna jest oczywiście bolesna, ale dużo gorzej jest, gdy czujemy, że nasz partner oddala się od nas w kierunku kogoś innego emocjonalnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzają, na co wydajesz 500 plus. Tysiące Polaków odcięli od finansowania
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Mamadu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News