Chociaż Donald Tusk nie pełni obecnie w naszym kraju żadnej państwowej funkcji, jego nazwisko wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jedno z ostatnich zdjęć, które sam opublikował, wstrząsnęło więc Polską. Co zadziwiające, w jego ślady bardzo szybko poszli jednak inni politycy, którzy zaczęli go… kopiować.

Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Kaczyński jest ogromnym fanem zwierząt. Udowadnia to zarówno jego postawa w sejmowej batalii związanej z respektowaniem praw pupili, jak i zdjęcia, na których zobaczyliśmy go czytającego „Atlas Kotów” podczas głosowania nad istotnymi ustawami.

ZOBACZ TAKŻE: Cały świat zachwycony! Nie uwierzycie, co teraz Kaczyński zrobi z „Atlasem Kotów”

Jak się jednak okazuje, wielkim miłośnikiem zwierząt jest także przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk, który swoje zainteresowania pokazał jednak w całkowicie innych okolicznościach. Po tym, jak tygodnik „Sieci” pokazał go na swej okładce, kiedy „szczuje na Polskę” w brązowej koszuli ze wściekłymi psami, postanowił odpowiedzieć na kontrowersyjną grafikę w bardzo specyficzny sposób.

– Szeryf, zostaw panów w sieci… – napisał Tusk pod fotografią udostępnioną na Twitterze, na której widzimy go z jego własnym psem.

Politycy zaczęli go… kopiować

ZOBACZ TAKŻE: Kosmiczna, niemożliwa kwota. Kaczyński rozbił bank sprzedając „Atlas Kotów”

Na post polityka bardzo szybko odpowiedział Jacek Saryusz-Wolski, sugerując podobieństwo między przewodniczącym Rady Europejskiej i… Władimirem Putinem. Wtedy jednak zdjęciami ze swymi pupilami podzielili się między innymi Andrzej Rozenek, Paweł Wajlonis, Joanna Kluzik, czy też Monika Wielichowska. Nie obyło się także bez podawania dalej grafiki stworzonej przez Saryusza-Wolskiego, którą szczególnie chętnie podawali dalej przeciwnicy Tuska.

Co ciekawe, internauci zaczęli także publikować na Twitterze fotografie, na których ze zwierzętami pozują takie polityczne osobowości, jak Richard Nixon, Barack Obama, George W. Bush, czy też Donald Trump. Oprócz tego sami chętnie pokazywali swoich ulubieńców, wywołując prawdziwą lawinę postów dotyczących tematu relacji ludzi z ulubionymi czworonogami.

Fot. Twitter
źródło; twitter.com
Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter

Którą rasę psów Polacy lubią najbardziej? [ZOBACZ!]


Te zwierzęta POPRAWIĄ CI HUMOR!

 

 

...

Zobacz również