Siłą zmusiła łabędzia do zdjęcia. Zwierzę zapłaciło za jej zachciankę najwyższą cenę

Siłą zmusiła łabędzia do zdjęcia. Zwierzę zapłaciło za jej zachciankę najwyższą cenę Źródło: Screenshot z youtube.com

Zdjęcie, które opublikowane zostało na jednym ze znanych internetowych portali ma za sobą wstrząsającą historię. Zwierzę, które pojawiło się na fotografii, zapłaciło straszną cenę z powodu zachcianki pewnej kobiety. Chciała ona koniecznie mieć zdjęcie z łabędziem, więc zmusiła go do pozowania przed obiektywem. Szczegóły wydarzenia są wstrząsające.

Zdjęcie, na którym szczęśliwa kobieta trzyma za skrzydło łabędzia, powstało w tragicznych okolicznościach. To nie mieści się w głowie. Świadkowie są wstrząśnięci tym, co stało się z ptakiem chwilę po zrobieniu selfie.

Zdjęcie z dramatyczną historią w tle

Pewna kobieta przyjechała na wycieczkę do Macedonii. Chciała mieć ze swoich wakacji specjalną pamiątkę, która wyróżniałaby się na tle innych. Przechodząc więc nad stawem w miejscowości Ohryda zauważyła pływające łabędzie, które niedaleko brzegu przyglądały się turystom.

Nagle wpadła na pomysł, który okazał się być tragiczny w skutkach. Postanowiła podejść do brzegu i złapała niczego nie spodziewającego się ptaka za skrzydła. Następnie wyciągnęła go na brzeg nie zwracając uwagi na to, że łabędź najprawdopodobniej przez cały czas bardzo cierpi. Ptaki te, wbrew pozorom, nie mają aż tak solidnej budowy swojego ciała, aby wytrzymać szarpanie i ciąganie za kończyny.

Po udanej "sesji zdjęciowej" kobieta, jak gdyby nigdy nic, porzuciła ptaka, który po szarpaninie potrzebował pomocy weterynarza. Wskutek odniesionych obrażeń, a także po długim cierpieniu, ptak skonał, co obserwowali z daleka zszokowani turyści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzę poświęciło więc swoje życie, aby turystka miała udane selfie. To oburzyło internautów, którzy wyrazili swój sprzeciw wobec przemocy w sieci.

 - To straszne. Powinna teraz za to odpowiedzieć. Są świadkowie - sprawa powinna trafić do prokuratury - uważa jeden z komentujących.

 - To po prostu okrutne. Potraktować tak niewinne zwierzę. I dlaczego? Tylko po to, aby mieć fajne zdjęcie. To nie mieści mi się w głowie - żali się kolejna zdenerwowana osoba.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News