Na jednym z portali społecznościowych opublikowano zdjęcie dwóch sąsiadów oglądających wczorajszy mecz Polska – Irlandia Północna. Pozytywna postawa mężczyzn tak spodobała się internautom, że chcą ich nagrodzić.

Na portalu wykop.pl jeden z użytkowników opublikował zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dwóch sąsiadów stojących na baczność podczas polskiego hymnu przed meczem Polska – Irlandia Północna, w tle powiewa polska flaga.

Zdjęcie po chwili okazało się hitem portalu a potem całego polskiego internetu.

Zachwyceni postawą dwóch mężczyzn internauci przyznają, że w dzisiejszych czasach gdy często nasze stosunki z sąsiadami pozostawiają wiele do życzenia taka postawa po prostu wywołuje uśmiech na twarzy.

fot. wykop.pl
fot. wykop.pl

Zdjęciem zainteresował się też jeden z portali piłkarskich, który chce odnaleźć dwóch kibiców.

 – Pewnie już widzieliście to zdjęcie. Pewnie zastanawiacie się kim są ci panowie i skąd są. My też! Dlatego chcemy ich znaleźć, a także pomóc w obejrzeniu meczu reprezentacji na żywo! Jednocześnie apelujemy do PZPN, by obu panów zaprosić jesienią na mecz reprezentacji Polski w el. MŚ 2018 na Stadionie Narodowym. Obojętnie czy będzie to starcie z Danią (8 października) czy z Armenią (11 października). Wydaje się nam, że warto nagrodzić tak pozytywny przykład wspierania Biało-Czerwonych – pisze portal futbol.pl

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...