Prywatne zdjęcia, które popularni politycy udostępniają na portalach społecznościowych, bardzo często stają się punktem wyjścia do burzliwych dyskusji internautów. Podobnie stało się w przypadku najnowszej fotografii, na której w bardzo kontrowersyjnej sytuacji znajdują się szef rządu oraz jego malutka wnuczka.

Malcolm Turnbull, pełniący obecnie funkcję premiera Australii, opublikował na Facebooku zdjęcie wykonane podczas rodzinnego popołudnia spędzanego na meczu. Polityk trzyma na nim w ramionach malutką wnuczkę oraz… kubek z piwem.

Fotografia natychmiast sprowokowała ogromną, zażartą dyskusję wśród australijskich internautów. Wielu z nich twierdziło, iż zachowanie polityka było bardzo nieodpowiednie. Niektórzy dodawali wręcz, że jest ono powodem do wstydu, za który musi oficjalnie przeprosić.

Obrońcy premiera pisali za to, że nie powinien przejmować się krytyką, a raczej skupić na każdej chwili spędzanej z ukochaną rodziną. Inni dodawali także, że „bez piwa nie byłby prawdziwym Australijczykiem”.

Sam Turnbull w żaden sposób nie odniósł się do krytyki ze strony licznych internautów. Ma bowiem na głowie dużo bardziej stresujący, poważny problem – burzliwą dyskusję społeczną dotyczącą zalegalizowania w jego państwie związków jednopłciowych.

Fot. Facebook

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

Zobacz również