Zdjęcie młodego Andrzeja Dudy w otoczeniu dziewczyn hitem sieci. Jest komentarz prezydenta (zdjęcia)

Zdjęcie młodego Andrzeja Dudy w otoczeniu dziewczyn hitem sieci. Jest komentarz prezydenta (zdjęcia)

Rosnącą popularnością cieszy się zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy, które zostało zamieszczone w zestawieniu zdjęć studniówkowych. To opublikował portal onet.pl porównując jak takie imprezy wyglądały kiedyś i dziś. W internecie pojawiły się jednak wątpliwości, czy naprawdę na fotce znajduje się obecny prezydent Polski.

Fotografia pod tytułem "Rok 1991, Andrzej Duda na studniówce w Krakowie", którą opublikował portal onet.pl zaczęła robić zawrotny szał w sieci. Internauci są zachwyceni podobizną prezydenta RP, który siedzi roześmiany obok koleżanek.

twitter.com/KonradPiasecki

Nie brakowało jednak wątpliwości, co do prawdziwości tych zdjęć. O rozwikłanie tajemnicy pokusił się dziennikarz RMF, Konrad Piasecki, który na Twitterze zwrócił się bezpośrednio do polskiego prezydenta. Miał szczęście, bowiem Duda, który aktywność na Twitterze ograniczył do oficjalnych komunikatów, odpowiedział.

Prezydent potwierdził, że jest to faktycznie jego zdjęcie. Niemniej zdementował, jakoby to miało pochodzić ze studniówki. Duda wytłumaczył, że fotografia została wykonana w 1989 roku na spotkaniu wigilijnym samorządu szkoły. Prezydent zaznaczył, że na swojej studniówce był z Agatą - swoją obecną żoną.

twitter.com/KonradPiasecki pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News