Piotr Żyła jest bez wątpienia najbardziej kontrowersyjnym sportowcem ostatnich tygodni. Chociaż skoczek narciarski nie odniósł w czasie Igrzysk Olimpijskich żadnego sukcesu, mówią o nim media z całego kraju. Wszystko przez rzekomy romans, z powodu którego miało rozpaść się jego małżeństwo. Czy kobieta na tych zdjęciach to kochanka Piotra Żyły?

Gdy Justyna Żyła zdecydowała się ujawnić, że jej związek z mężem się zakończył, w internecie rozpętała się prawdziwa burza. Największe kontrowersje sprowokowały oczywiście słowa o nowej miłości skoczka.

Żyła zaszokował fanów

– Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Uprzejmie poinformował mnie, że ma kochankę – ujawniła kobieta.

Sam sportowiec zaznaczył, że starał się dogadać z żoną, jednak ta nie dała mu szansy. Jak sam twierdzi, został przez nią „zmuszony do wyprowadzki”.

ZOBACZ TAKŻE: Nawet spokojny Adam Małysz nie wytrzymał afery Żyły. Nie ma wątpliwości

Czy to kochanka Piotra Żyły?

Co ciekawe, internet obiegły właśnie zdjęcia Żyły z tajemniczą kobietą, która odebrała go z lotniska. Fani są przekonani, że to właśnie jego kochanka, o której pisała żona. Tożsamości rzekomej ukochanej sportowca wciąż nie udało się ustalić.

Kochanka, Żyła, kochanka Piotra Żyły
Fot. Screen Pomponik.pl
Kochanka, Żyła, kochanka Piotra Żyły
Fot. Screen Pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE: Coś złego dzieje się z Justyną Żyłą. Jej znajomi wygadali się mediom

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]