Dorota Rabczewska, czyli popularna jako Doda, znana i lubiana piosenkarka i celebrytka z okazji nowego roku odwiedziła wyjątkowe miejsce. Widok z niego był tak przejmujący, że jak sama relacjonuje, musiała się upić, by zebrać w sobie odwagę na podejście do okna. Jak zwykle fotografia, dokumentująca tę chwilę zrobiła furorę.

Najwyższy budynek na świecie ma 163 piętra, widać z niego naprawdę sporo i znajduje się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Dubaju. Na 123. z nich zlokalizowana jest ekskluzywna restauracja, z której widok nie jest wcale gorszy od tego na szczycie. Tam właśnie na noworoczne wakacje wybrała się Doda. Z tak wyjątkowego miejsca nie mogło zabraknąć fotografii w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Doda przerywa milczenie! Skomentowała aresztowanie i od razu burza w sieci

Kilka łyków na odwagę

Podejście do okna, spojrzenie w dół i zmierzenie się z ogromem budowli może sprawić problem nawet największym miłośnikom adrenaliny. Artystka, jak sama opisuje w instagramowym poście, musiała upić się, by móc się na to odważyć. Trudno się jej dziwić, wszyscy przecież wiemy, że ignorowanie strachu po pijanemu jest nawet przyjemne.

ZOBACZ TAKŻE: Co za głos! „Niech żyje bal” Dody wbił wszystkich w ziemię, zmiażdżyła Rodowicz (video)

fot. Instagram/dodaqueen

źródło: Instagram.com/dodaqueen

Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również