Pierwsza dama często zachwyca swoim wyglądem i stylem. Jak jednak wyglądała w przeszłości? W Internecie pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy sprzed lat. Jest ono naprawdę szokujące, tym bardziej, że zostało zestawione ze zdjęciem córki pary prezydenckiej. Kinga Duda się tego nie spodziewała.

Wizerunek pierwszej damy stał się już właściwie symboliczny. Od początku urzędowania Andrzeja Dudy jego żona prawie go nie zmieniła. Krótko ścięte blond włosy i nieodmienna klasa w dobieraniu stroju wzbudzają podziw.

Zupełnie inaczej prezentuje się córka pary prezydenckiej. Chociaż po mamie odziedziczyła blond włosy, nosi je długie, prezentując raczej młodzieńczą swobodę, niż powagę typową dla jej rodziców. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie z młodości Agaty Dudy. Wzbudza ono niezwykłe emocje.

Kinga Duda kopią swojej matki?

Zdjęcie z młodości pierwszej damy zostało umieszczone w serwisie Twitter. Tam zestawiono je celowo ze współczesnym zdjęciem córki pary prezydenckiej. Komentujący wrzucone zdjęcie nie mają żadnych wątpliwości. Kinga Duda wygląda jak kopia swojej matki.

Wszystko dlatego, że na starym zdjęciu Agata Duda ma, podobnie jak jej córka, długie, jasne włosy. Ten charakterystyczny element wyglądu Kingi sprawia, że podobieństwo, które dziś nie wydaje się tak znaczne, jest znacznie większe.

Dla młodej „pierwszej córki” to zestawienie może być prawdziwym szokiem. Mało kto ogląda stare zdjęcia rodziców porównując je ze swoimi. Kto wie, być może Kinga Duda nie miała pojęcia, że jest aż tak podobna do swojej mamy.

Internauci potwierdzają

Pod zestawieniem pojawiły się komentarze internautów, którzy niemal całkowicie zgodnie potwierdzają – kobiety są prawie identyczne. Prócz tego internauci zwracają uwagę na urodę pań. Te słowa mogą doprowadzić nie tylko Kingę, ale także jej mamę do prawdziwych łez wzruszenia.

– Pewnie Kinga jest córką pani Agaty – żartobliwie zwraca uwagę na podobieństwo jeden z internautów.

– Obydwie to piękne kobiety – podziwia urodę obu kobiet internautka.

Trzeba przyznać, że faktycznie przy tym zestawieniu obie panie wyglądają niemal identycznie. I z całą pewnością wyglądają pięknie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda w żałobie. „Wiadomość o śmierci”
  2. Kwaśniewski jest prześladowany. Były prezydent ujawnia szokujące fakty
  3. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
  4. Najdziwniejsze zwierzęta trzymane w domach! Będziesz w szoku [VIDEO]
Kinga Duda
fot. twitter.com/agatadudanews
Agata Duda: Nieznane fakty z jej życia
Twitter.com/@agatadudanews
Andrzej i Agata Duda
Fot. TVN24
Kinga Duda
Fot. YouTube/Andrzej Duda
Kinga Duda
fot. youtube.com

Na jaki temat Agata Duda napisała magisterkę? 10 nieznanych faktów z życia Pierwszej Damy [ZDJĘCIA]


Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również