Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Polacy ją kochali, później los ciężko ją doświadczył

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Polacy ją kochali, później los ciężko ją doświadczył Źródło: screen "Noce i dnie"

Zdjęcie przedstawia jedną z popularniejszych aktorek w kraju. Poznajecie ją? Fotografia to kadr z serialu "Noce i dnie", który do dziś cieszy się ogromnym uznaniem wśród widzów polskiej telewizji. Aktorka wcielająca się w postać Agnieszki Niechcic przez lara została ciężko doświadczona przez los.

Zdjęcie pochodzi z serialu "Noce i dnie", aktorka, którą można na nim zobaczyć, przed laty zagrała jeszcze w takich produkcjach, jak " Nie ma róży bez ognia", "Miłość ci wszystko wybaczy ", "Alternatywy 4" czy " Pieniądze to nie wszystko". Polacy mieli okazji także poznać jej działalność muzyczną, do tej pory zostało wydanych aż osiem albumów. Teraz chyba nikt nie ma problemów, żeby wskazać, kim jest gwiazda ze zdjęcia. 

Zdjęcie przedstawia legendarną polską aktorkę 

Oczywiście, na zdjęciu znajduje się Stanisława Celińska, jedna z najbardziej znanych w Polsce aktorek i wokalistek. Celińska od lat związana jest z polską sceną teatralną i produkcją filmową. Dwukrotnie została laureatką nagrody Orła, jednej z najważniejszych polskiej nagrody filmowej. 

Niestety, wielkie sukcesy, jakie osiągała w swojej karierze, nie przełożyły się na powodzenie w życiu prywatnym. Jak się okazało, aktorka już w wieku 36 lat zmagała się z chorobą alkoholową. W rozmowach z mediami wyznała, że po alkohol sięgała, by leczyć przerost ambicji, nieśmiałość i wielką nadwrażliwość. 

- W pewnym momencie, kiedy zobaczyłam, jak wielkie spustoszenie zrobiłam w swoim życiu i życiu swoich dzieci, poszłam do kościoła. Błagałam Boga, by wziął mnie w opiekę - zdradziła przed laty w rozmowie z "Faktem". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stanisława Celińska zwolniła tempo kariery i podjęła walkę o życie bez alkoholu

Musiało minąć pięć lat picia, by Stanisława Celińska podjęła decyzję o tym, że już więcej nie chce sięgać po alkohol. Aktorka zrozumiała, że kolejny kieliszek nie rozwiąże jej problemów, a sprawi, że nawarstwi się ich jeszcze więcej. Dziś od 32 lat jest trzeźwa. Stała się na tyle radykalna w swoich działaniach, że zrezygnowała z używania perfum, w których znajduje się alkohol.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
2. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
3. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania wiernych, którzy brali udział we mszach prowadzonych przez zarażonych księży

Stanisława Celińska obecnie nadrabia czas, który kiedyś marnowała na alkohol. Jedyne troski, jakie zaprzątają jej głowę, to myśli o tym, że jej dzieci mogą mieć genetyczne predyspozycje do alkoholizmu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
  2. Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przegrała z rakiem w wieku 55 lat
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Ważny komunikat ministerstwa ws. obostrzeń. Dotyczy nie tylko Lidla czy Biedronki
  8. O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny los
  9. 13-letnia córka Marty Kaczyńskiej przerwała milczenie. Powiedziała, czego nienawidzi

Źródło: Papilot

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News