Zdjęcie krajobrazu
twitter.com Gav
Weronika Wasiak - 31 Maja 2020

Mężczyzna uwiecznił na zdjęciu zwykły krajobraz. Dopiero po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegół

Zdjęcie krajobrazu obiega media z całego świata, wywołując spore emocje wśród odbiorców. Wielu nie może uwierzyć w jeden maleńki szczegół, jaki został na nim uwieczniony. Sam autor fotografii przeżył spory szok, ponieważ dopiero po kilku dniach zauważył, co tak naprawdę uchwycił swoim aparatem.

Z pozoru zwyczajne zdjęcie w rzeczywistości skrywa niebywałą tajemnicę. Piękny krajobraz urzeknie niejednego, ale i niejednego przerazić może pewien szczegół, który nie jest tak łatwo zauważalny. Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, by w końcu go dostrzec. W sieci zawrzało, gdy autor opublikował fotografię. Wielu aż nie może w to uwierzyć.

Pieniądze, które masz w portfelu, mogą być warte fortunęPozornie zwykły banknot 10 zł jest warty majątek. Wyróżnia go jeden mały szczegółCzytaj dalej

Zrobił zdjęcie krajobrazu. Po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegół

40-letni Gavin Best, przebywał akurat w Belfaście w Irlandii Północnej, świętując z przyjaciółmi Sylwestra. Jeszcze przed rozpoczęciem wielkiej imprezy wszyscy wybrali się na spacer, zwiedzając i podziwiając okoliczne krajobrazy. Wdrapali się na szczyt klifu, z którego był doskonały widok na całe miasto. Mimo braku jakichkolwiek umiejętności z zakresu fotografii, mężczyzna postanowił uwiecznić telefonem zapierający dech w piersiach widok, by później cieszyć się świetną pamiątką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa dla reportera gwiazda klanuGwiazda "Klanu" w "Sprawie dla reportera". Znamy porażające szczegółyCzytaj dalej

Po powrocie do domu Gavin i jego znajomi podziwiali zdjęcie, ale wtedy jeszcze nikt nie miał pojęcia o tym, co się na nim znajduje. Dopiero kilka dni później, jak opisuje sam autor, dokładniej przyjrzał się fotografii, dostrzegając coś nieprawdopodobnego. W oddali zauważył skaczącego na szczycie klifu człowieka, najprawdopodobniej pozującego komuś do zupełnie innego zdjęcia. 40-latek bardzo zdziwił się, że zupełnym przypadkiem udało mu się uchwycić coś takiego. Zdjęcie krajobrazu z dokładnym przybliżeniem zdecydował się opublikować na swoim Twitterze, wywołując niemałe zamieszanie wśród internautów. Niektórzy twierdzą bowiem, że mężczyzna celowo przerobił zdjęcie.

Dzisiaj grzeje:

1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

- Kiedy za pierwszym razem spojrzałem na to zdjęcie, nic nie zauważyłem. Kilka dni później przeglądałem fotografie na moim laptopie i zauważyłem, że jest tam coś, co muszę zobaczyć na przybliżeniu. Całkowity zbieg okoliczności spowodował, że zrobiłem przezabawne zdjęcie. To byłoby kompletne szaleństwo, gdyby udałoby się Wam znaleźć osobę, którą przypadkowo sfotografowałem! - mówił Gavin Best na łamach brytyjskiego magazynu "Mirror".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy bywają nieoczywiste. Każdy powinien je znać
  2. Lech Poznań - Legia Warszawa. Niebywały mecz odwiecznych rywali, ta bramka dała zwycięstwo, drużyna bez szans (WIDEO)
  3. Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz
  5. Krzysztof Cugowski ocenił disco polo. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Psy leżały na torach kolejowychDwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywałCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News