Pan młody zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie przed ślubem. Dopiero później zauważył porażający szczegół, jak mógł go przeoczyć?

Pan młody zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie przed ślubem. Dopiero później zauważył porażający szczegół, jak mógł go przeoczyć? Źródło: boredomtherapy.com

Zdjęcie wywołało u mężczyzny gęsia skórkę. Pan młody zrobił sobie pamiątkową fotografię przed ślubem, dopiero później zauważył niepokojący szczegół.

Zdjęcie miało być zwykłą pamiątką ze ślubu, pan młody ustawił się przed obiektywem aparatu ze swoimi kolegami. Dopiero po jakimś czasie zauważył na fotografii porażający szczegół, kiedy go dostrzegł, zamarł z przerażenia. Niepokojące zdjęcie trafiło do internetu.

Zdjęcie miało być pamiątką ze ślubu, teraz wywołuje u mężczyzny ciarki

Ślub był dla tej pary zwieńczeniem wielu tygodni przygotowań. Na ceremonię zaprosili wielu członków rodziny oraz przyjaciół, wszyscy w szampańskich nastrojach świętowali wielką miłość ich bliskich. Pan młody razem ze swoimi kolegami rozpoczął ten wyjątkowy dzień w niezwykle radosnym nastroju. Tuż przed rozpoczęciem wesela mężczyzna zrobił sobie z przyjaciółmi pamiątkowe zdjęcie. Dopiero później zauważył, że nie jest to zwyczajna fotografia. Na widok jednego szczegółu zamarł z przerażenia.

Na zdjęciu pan młody pozuje razem ze swoimi kolegami. Wszyscy trzej mężczyźni ubrani są w eleganckie garnitury, obejmują się po przyjacielsku i z uśmiechem wpatrują się w obiektyw aparatu. Widać, że są niezwykle zadowoleni ze szczęścia swojego kolegi. Na pierwszy rzut okaz fotografia wygląda zupełnie zwyczajnie, jednak jeden szczegół sprawia, że zdjęcie staje się wyjątkowe.

Zdjęcie trafiło do sieci i przeraziło internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli przyjrzymy się fotografii, pomiędzy nogami pana młodego możemy zauważyć ludzką głowę, otoczoną białym materiałem. Twarz wygląda na męską, ma brodę i śmiecące oczy, wygląda naprawdę przerażająco. Kiedy pan młody zauważył tajemniczą postać na swoim zdjęciu, zamarł z przerażenia. Takiej pamiątki się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia

2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Wielu internautów próbowało racjonalnie wytłumaczyć obecność ludzkiej twarzy pomiędzy nogawkami mężczyzny. Prawdopodobnie należy ona do kolejnego kolegi pana młodego, który nie załapał się na tradycyjne zdjęcie i postanowił zrobić mu mrożący krew w żyłach dowcip. Nie wiadomo jednak, jaka jest prawda, a fotografia już zawsze pozostanie wyjątkowo przerażającą pamiątką ze ślubu mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

źródło: Boredom Therapy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News