Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć Źródło: dailymail.co.uk

Zdjęcie zostało zrobione podczas podlewania kwiatów, na fotografii ukrywa się pies. Jego właściciel był bardzo zdziwiony, kiedy spostrzegł swojego pupila, nie spodziewał się czworonoga w takim miejscu. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie dostrzec zwierzaka.

Zdjęcie ogrodu zawiera jeden zaskakujący szczegół, na fotografii ukrył się pies. Jego właściciel był bardzo zdziwiony, kiedy zauważył czworonoga, nie spodziewał się swojego pupila w tym miejscu. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie od razu dostrzec sprytnego zwierzaka.

Zdjęcie ogrodu skrywa psa

Mike Simcox z Birmingham wraz ze swoją mamą podlewał ogród, nagle oboje zauważyli coś, czego się zupełnie nie spodziewali. Pies mężczyzny schował się w ogrodzie i był niemal niewidoczny na pierwszy rzut oka. Mike od razu wyciągnął aparat i zrobił pupilowi zdjęcie, a fotografię opublikował w sieci.

Zdjęcie przedstawia ogród, w którym znajduje się niewielka szklarnia, drewniany płotek oraz wiele doniczek z kolorowymi kwiatami. Wśród roślin ukrywa się Eddie, 11-letni staffordshire bull terrier.

Zdjęcie zrobił właściciel czworonoga

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mike jest właścicielem zwierzaka i jak tłumaczy, czworonóg nie należy do najbardziej odważnych przedstawicieli swojego gatunku. Zwierzak od zawsze był bojaźliwy i nieśmiały, a kiedy czuje zagrożenie, od razu szuka najbezpieczniejszej kryjówki w swoim otoczeniu.

- Bardzo nie lubi głośnych dźwięków, zwłaszcza fajerwerków i grzmotów. Kiedyś podczas burz poszedł na górę i ukrył się w kabinie prysznicowej. [...] W tym czasie nade mną znajdowała się naprawdę groźnie wyglądająca chmura, więc możliwe, że Eddie usłyszał grzmot i postanowił się ukryć, chociaż nie wiem, dlaczego zdecydował się ukryć na zewnątrz, a nie w domu - opowiada Mike, cytowany przez portal Daily Mail.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Przyjrzyj się dokładnie fotografii i spróbuj zlokalizować Eddiego. Do wspólnych poszukiwań zwierzaka możesz zaprosić również kogoś bliskiego. Jeśli jednak nie uda ci się znaleźć psa na zdjęciu, poniżej znajdziesz rozwiązanie tej zagadki. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w innym zadaniu, niedawno wspólnie poszukiwaliśmy na obrazku serca ukrytego wśród słoni.


fot. dailymail.co.uk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko
  4. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Magda Gessler pokazała zdjęcie, ale nie przewidziała reakcji. Fanka zauważyła ważny szczegół, chodzi o włosy
  6. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News