Zdjęcie aktorki
Instagram.com karolinamicula
Monika Majko - 27 Października 2020

Znana aktorka świeciła biustem na strajku kobiet. Zdjęcie w tempie błyskawicy obiegło całą Polskę

Zdjęcie aktorki, która pokazała biust na strajku kobiet, w ekspresowym tempie obiegło internet. W Polsce od czwartku trwają protesty, które wsparło wiele znanych osób.

Zdjęcie półnagiej aktorki z prędkością błyskawicy obiegło sieć, gwiazda obnażyła biust na strajku kobiet w geście protestu przeciwko czwartkowemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który swoją decyzją doprowadził do złamania tzw. kompromisu aborcyjnego z 1993 roku i zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce.

Zdjęcie aktorki, która pokazuje biust na strajku kobiet, stało się hitem sieci

Polki i Polacy wyszli na ulicę i są wściekli. Oburzenie wśród społeczeństwa wywołał czwartkowy wyrok sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy orzekli, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodne z Konstytucją RP.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

Od kilku dni w całej Polsce trwają głośne protesty, manifestanci wyszli na ulice już w czwartkowy wieczór, głośno wyrażając swoje niezadowolenie z decyzji sędziów Trybunału Konstytucyjnego pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. W następnych dniach na ulicę wyszli mieszkańcy kolejnych dużych miast i mniejszych miejscowości, a strajk objął całą Polskę.

Koordynujący protesty ruch Ogólnopolskiego Strajku Kobiet zapowiada, że protestujący nie zejdą z ulic dopóki władza nie spełni postulatów, opublikowanych w wtorek 27 października br. Wśród żądań znajduje się m.in. dymisja obecnego rządu.

Poparcie dla protestujących wyraziło wiele znanych osób, zarówno ze świata mediów i polityki, jak i show-biznesu. Swoje wsparcie dla kobiet zadeklarowali m.in. Robert Makłowicz, Kayah, Beata Kozidrak, Borys Szyc oraz Tomasz Sekielski. Wiele gwiazd ruszyło na ulicę razem z tłumem demonstrantów. Sieć obiegło zdjęcie znanej aktorki, która w geście sprzeciwu wobec ostatnich działań władzy publicznie obnażyła swój biust.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Zdjęcie półnagiej aktorki błyskawicznie obiegło sieć

Na zdjęciu, które błyskawicznie obiegło sieć, kobieta stojąca na dachu samochodu pokazuje zgromadzonemu tłumowi swój biust. Okazuje się, że bohaterką fotografii jest Karolina Micuła. 32-letnia wokalistka i aktorka, która ukończyła Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a oprócz tego ma także dyplom Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu.

Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z seriali "Ślad" oraz "Lombard". Gwiazda jest również znaną aktywistką i działaczką społeczną, związaną z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Aktorka opublikowała zdjęcie ze strajku na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Wiadomo, co dzieje się z Andrzejem Dudą. Przerwano milczenie ws. protestów

2. Właśnie wydano ostrzeżenie dla Polaków. Może być niebezpiecznie

3. Kinga Duda przerwała milczenie. Wydała oświadczenie dot. protestów aborcyjnych

Autorką fotografii, na której uwieczniono półnagą aktorkę jest inna znana gwiazda. Zdjęcie zrobiła Katarzyna Piasecka, artystka kabaretowa, aktorka i konferansjerka, związana z kabaretem Słuchajcie, która również wspiera strajkujące kobiety.

aktorka na strajku kobiet

Instagram.com karolinamicula

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie
  3. Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobom
  4. Grochola przerywa milczenie. Wyznała, co jej oprawca zrobił kotu. Nie mieści się w głowie
  5. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  6. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  7. Naukowcy z NASA przecierają oczy ze zdumienia. Odkryli tajemnicze dziury na Arktyce, nigdy nie widzieli podobnych
  8. Wymieszaj składniki widelcem i wyłóż na patelnię. W mniej niż 5 minut zrobisz placuszki lepsze niż placki ziemniaczane
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News