Zdjęcie Karola Strasburgera
Archiwum prywatne
Irmina Jach - 27 Września 2020

Od lat bawi Polaków zasiadających przed telewizorami. Poznajecie urwisa ze zdjęcia?

Zdjęcie z prywatnego archiwum pewnego znanego Polaka, obiegło media społecznościowe. Internauci, które je zobaczyli, nie mogą uwierzyć, kogo przedstawia. Fotografia sprzed wielu lat jest bardzo zagadkowa. Niewiele osób jest w stanie odgadnąć, kto do niego zapozował. Podpowiadamy, że jego bohater od lat bawi Polaków zasiadających przed telewizorami. Wiecie, kto to?

Zdjęcie z prywatnego archiwum, które niespodziewanie pojawiło się w internecie, przedstawia kilkuletniego chłopca, który bawi się na poprzeczce zawieszonej pomiędzy dwoma drewnianymi słupkami. Dziecko miało na sobie dresowe ubrania i sportowe włosy. Nosiło wygodną, krótką fryzurę. Sądząc po minie na fotografii, tego dnia bohaterowi najwidoczniej nie dopisywał dobry humor. Teraz bawi miliony Polaków.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa wielki dramatDramat Katarzyny Skrzyneckiej. Każda matka będzie mieć oczy pełne łezCzytaj dalej

Zdjęcie z prywatnego archiwum pewnego znanego Polaka, obiegło media społecznościowe

Zdjęcie pochodzi oczywiście z albumu rodzinnego Karola Strasburgera. Aktor urodził się 2 lipca 1947 roku w Warszawie. Prowadzący "Familiadę" nie miał łatwego dzieciństwa. Jego rodzice rozstali się, gdy był jeszcze małym chłopcem, co było dla niego traumatycznym przeżyciem, które ukształtowało jego psychikę. Dla kilkulatka ojciec był największym autorytetem. Gdy go zabrakło, nie wiedział, jak potoczy się jego dalsze życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Gdy kończyłem szkołę podstawową, moi rodzice rozwiedli się. Zamieszkałem z mamą. Ojciec założył drugą rodzinę. Relacje z nim początkowo nie układały się najlepiej, ale nie straciłem z nim kontaktu - opowiadał w jednym z wywiadów.

Rodzice Karola Strasburgera byli bardzo kategoryczni i pielęgnowali tradycyjne wartości. Zarówno ojciec, jak i matka, stosowali wobec niego rygorystyczne metody wychowawcze. Okazywali mu zdecydowanie więcej surowości, niż ciepłych uczuć. Zdecydowanie nie mieli przyjacielskich relacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Myślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później wylądowała w szpitalu, diagnoza lekarza wstrząsnęła nią do reszty

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

- Byli konsekwentni. Jeśli coś się im nie spodobało w moim zachowaniu, od razu mi o tym mówili. Świat dorosłych i świat dzieci były mocno rozgraniczone. Ojciec zawsze powtarzał, że "dzieci i ryby głosu nie mają". Jeśli w mojej obecności toczyła się ważna rozmowa, nie mogłem przeszkadzać - dodawał prezenter.

Teraz Karol Strasburger nie przypomina już chłopca ze zdjęcia. Niedawno świętował swoje 73. urodziny. W zeszłym roku przywitał na świecie pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Laura, ze związku z kilkadziesiąt lat młodszą menadżerką, Małgorzatą Weremczuk. Aktor przyznaje, że malutka dziewczynka jest jego motywacją do życia i stara się wychowywać ją najlepiej, jak potrafi. Udało wam się zgadnąć, kto jest na zdjęciu?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
  2. Polski bokser ciężko znokautowany. Runął na deski z ogromnym impetem, chociaż był murowanym faworytem (WIDEO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Ania wyszła po bułki, a kupiła sok z kiszonej kapusty. Zaczęło się po pierwszym łyku, piła go przez miesiąc, jaki efekt?

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News