Piotr poszedł do zoo. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył, co dzieje się w środku, zrobił zdjęcie i wyszedł

Piotr poszedł do zoo. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył, co dzieje się w środku, zrobił zdjęcie i wyszedł Źródło: Daiga Ellaby Unsplash.com

Zdjęcie zrobione przez Piotra w czasie wizyty we wrocławskim zoo może szokować. Mężczyzna nie spodziewał się, że zobaczy takie sceny podczas swojej wizyty. Sprawę postanowił uwiecznić i napisał kilka słów na temat tego, co myśli. Nie mógł uwierzyć w to, co widzi, natychmiast zdecydował się wyjść.

Zdjęcie zrobione przez Piotra mówi wiele o stosunku Polaków do szalejącej na całym świecie epidemii. Chociaż wiele osób posłusznie dostosowuje się do panujących zasad i przestrzega zaleceń ekspertów, ciepła pogoda oraz wakacje sprawiają, że spora część ludzi zaczęła bagatelizować sytuację. Na poparcie tej tezy można powołać się na zdjęcie zrobione we wrocławskim zoo.

Zdjęcie pokazuje całą prawdę na temat przestrzegania zasad

Zdjęcie przedstawia sytuację, która w obecnych czasach nie powinna mieć miejsca. Tylko w sobotę Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że w wyniku badań laboratoryjnych pojawiło się aż 584 nowych przypadków COVID-19. Pan Piotr nie ukrywa swojego oburzenia po tym, co zobaczył w ogrodzie zoologicznym. Zdjęcie przesłane do redakcji Wirtualnej Polski nie pozostawia złudzeń. Widać, że wiele osób lekceważy nakaz zakrywania ust oraz nosa i utrzymywanie bezpiecznego dystansu.

- Jak można wpuszczać tyle ludzi w epidemii? Nawet bez epidemii to jest po prostu przegięcie. Nie można dostać się nigdzie, tylu jest ludzi w zoo we Wrocławiu. Załączam zdjęcie kolejki do Afrykarium. Liczy się zysk - przeczytali dziennikarze WP. O komentarz poproszono dyrekcję placówki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To odwiedzający nie stosują się do panujących zasad

- Nasza ochrona przypomina o konieczności noszenia masek i dystansie, wszędzie są informacje, ale nie sposób od każdego indywidualnie tego egzekwować. Upominamy, przypominamy. Ograniczamy liczbę odwiedzających również do Afrykarium. Stąd kolejka w oczekiwaniu na wejście - odpowiedziała na pytanie odnośnie sytuacji, jakiej świadkiem był Piotr Agnieszka Korzeniowska z wrocławskiego ogrodu zoologicznego. Okazuje się, że ograniczenia zostały wprowadzone jedynie na terenie pawilonów, które zwiedzać mogą odwiedzający. Reszta terenu to miejsca, gdzie ludzie sami powinni oceniać możliwość przebywania w danym miejscu. Czy odwiedzający świadomie łamane zasady reżimu sanitarnego?

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Niezwykle ważny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo niepokojąca, a może być jeszcze gorzej

Koronawirus w Polsce to wciąż realne zagrożenie

- Na terenie otwartym nie wprowadzamy ograniczeń. Mamy 33 hektary i jeśli odwiedzający dopasowują się do zasad, takich samych jak te ogólne obowiązujące, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny dystans - informowała Agnieszka Korzeniowska. Powinniśmy pamiętać, że to, że nadeszły wakacje i na niebie świeci słońce, nie sprawia, że wirus zniknął. Wciąż stanowi realne zagrożenie i nie należy go lekceważyć.

Źródło: Wirtualna Polska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News