Tata zrobił córce pamiątkowe zdjęcie na plaży. Dopiero w domu zauważył upiorny szczegół, ciarki przeszły mu po plecach

Tata zrobił córce pamiątkowe zdjęcie na plaży. Dopiero w domu zauważył upiorny szczegół, ciarki przeszły mu po plecach Źródło: Reddit Obiaruf

Ojciec chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie swojej córce. Wybrał plażę z malowniczym krajobrazem. Gdy chciał obejrzeć fotografię po powrocie do domu, przez chwilę nie mógł zrozumieć, co się stało. Widok okazał się oszałamiający. Zrozumiał wszystko dopiero po pewnym czasie.

Każdy, kto ma małe dzieci, wie, ile znaczy rodzinne zdjęcie. Wielu rodziców uwielbia fotografować swoje małe pociechy, by w przyszłości z sentymentem wspominać beztroski czas. Ten ojciec chciał uwiecznić swoją córkę na tle plaży. Jednak po powrocie do domu zobaczył, że na zdjęciu pojawiło się coś niepokojącego.

Zdjęcie, które ojciec zrobił swojej córce, miało być pamiątką na lata. Rodzina specjalnie wybrała się na plażę z pięknym widokiem, aby fotografia wyszła jak najlepiej. Nikt się jednak nie spodziewał, że wszystko tak się skończy. Zadowolony tata chciał obejrzeć w domu swoje dzieło, ale gdy tylko je zobaczył, był zdumiony. Po tym, jak spojrzał na swoją córkę, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Dziecko wyglądało strasznie.

Rodzinne zdjęcie nie wyszło tak, jak planował ojciec dziewczynki

Mężczyźnie zależało, by rodzinne zdjęcie stało się pamiątką na lata. Dlatego tata postanowił zabrać swoją córkę na spacer na plażę. Zielona łąka oraz skaliste wybrzeże składały się na piękny i malowniczy krajobraz. Wtedy ojciec poprosił dziecko, by zapozowało do fotografii. Po powrocie do domu jednak okazało się, że ze zdjęciem stało się coś dziwnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec wielokrotnie oglądał zdjęcie, na którym była jego córka. Przez dłuższy czas nie mógł zrozumieć, co się stało. Wyglądało bowiem na to, że nogi jego córki nie łączą się z jej stopami. Mężczyzna przez pewien czas próbował rozwiązać tą zagadkę. Odpowiedź pojawiła się w jego głowie dopiero po dłuższym czasie. Wtedy sam nie mógł uwierzyć w to, co się stało.

Dzisiaj grzeje: 1.Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu, musiała być intubowana. Gwiazda pilnie apeluje do wszystkich Polaków, dramatyczne nagranie

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Zdjęcie, na którym była jego córka, wyglądało bardzo specyficznie. Między jej nogami, a stopami pojawiła się przerwa. Wtedy mężczyzna przypomniał sobie, że jego dziecko nałożyło zielone skarpetki. Te natomiast zlały się z zieloną łąką, tworząc niesamowite złudzenie optycznie. Zobaczcie sami, czy wpadlibyście na to za pierwszym razem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Robiła zakupy w markecie, włożyła dziecko do wózka. Nagle podszedł do senior, zapamięta jego słowa do końca życia
  4. Tragedia wstrząsnęła Pomorzem, szaleniec wsiadł w samochód i ruszył. Nie oszczędzał nikogo, najgorsze zrobił jednak wcześniej
  5. 7 nastolatków zignorowało zakaz i spotkało się w parku. Nie przewidzieli fatalnych konsekwencji, będą żałować do końca życia
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

źródło: Boredom Therapy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News