Wszyscy poznają Kasię Zielińską, a panią po prawej? Dzisiaj jest polską megagwiazdą, wszyscy ją znają

Wszyscy poznają Kasię Zielińską, a panią po prawej? Dzisiaj jest polską megagwiazdą, wszyscy ją znają Źródło: instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości, na którym pozuje z dwiema znanymi dziś artystkami. Kiedy aktorka stawiała swoje pierwsze kroki w stolicy, dzieliła mieszkanie z koleżankami ze zdjęcia. Dziś wszystkie są znanymi gwiazdami. Jesteście w stanie je poznać?

W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Kasi Zielińskiej i jej dwóch znanych dziś w show-biznesie koleżanek. Jesteście w stanie odgadnąć kto to? Z jedną z nich większość internautów nie miała problemu. Z kolei druga sprawiła już o wiele więcej kłopotów. 

W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie z przeszłości. Jesteście w stanie poznać, kto się na nim znalazł?

O tym, że wiele dzisiejszych gwiazd poznało się, zanim jeszcze były sławne, wie mnóstwo osób. Tak jest również w przypadku Katarzyny Zielińskiej, która już wiele lat temu znała dwie późniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu. Kobiety nawet mieszkały razem i wspólnie stawiały pierwsze kroki w wielkim mieście. Marzyły wtedy o wielkiej sławie, co zresztą udało im się osiągnąć.

Katarzyna Zielińska opublikowała na swoim koncie na Instagramie archiwalną wręcz fotkę, na której pozuje z dwiema gwiazdami. Jesteście w stanie je rozpoznać? Większość internautów bez problemu rozpoznała aktorkę Magdalenę Popławską znaną między innymi z serialu pod tytułem "Diagnoza". Druga z artystek sprawiła internautom już dużo więcej kłopotu. 

- Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia. Dziękuję Malwa za to zdjęcie! - napisała pod zdjęciem Kasia Zielińska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Drugą z artystek ze zdjęcia, jest siedząca skrajnie po prawej stronie Mela Koteluk - polska piosenkarka oraz autorka tekstów zajmująca się muzyką na pograniczu rocka i popu. Internauci mieli ogromną trudność z rozpoznaniem jej na fotografii. Pojawiła się masa komentarzy oświadczających, że dziewczyna jest nie do poznania. Też mieliście problem?

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Lepiej, żeby każda Polka zbadała się jak najszybciej. Ministerstwo Zdrowia apeluje, bardzo ważny komunikat

- Gdyby nie oznaczenie w życiu nie powiedziałabym, że to Mela, nie do poznania. Wszystkie Panie zrobiły karierę - piszą internauci. Fani byli w prawdziwym szoku. Komentowali, że gdyby nie oznaczenie, w życiu nie poznaliby piosenkarki. Pojawiły się również miłe komentarze dotyczące tego, że wszystkim paniom udało się osiągnąć swój cel i zdobyły sławę. Spełniają się zawodowo, zajmując się tym, co kochają i sprawia im przyjemność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkrycia
  3. Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi
  4. Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii
  5. Obowiązują już od wczoraj. Wielu Polaków nie miało pojęcia
  6. Ogromna ewakuacja w centrum polskiego miasta. Mieszkańcy są w niebezpieczeństwie, trwa pilna akcja służb
  7. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  8. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News