Poznajecie nastolatkę ze zdjęcia? Zmieniła się nie do poznania, dziś widzowie TVN ją uwielbiają

Poznajecie nastolatkę ze zdjęcia? Zmieniła się nie do poznania, dziś widzowie TVN ją uwielbiają Źródło: dotindotin Instagram.com

Zdjęcie trzech nastolatek nie od razu zdradzi wam, kogo naprawdę przedstawia. Trudno uwierzyć, że właśnie tak wyglądała ta uwielbiana przez widzów gwiazda TVN, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych osób pracujących w stacji. Jak widać zmiany w wyglądzie mogą być spowodowane nie tylko ingerencją chirurga plastycznego.

Zdjęcie sprzed lat to ostatnio jedna z ulubionych zabaw wszystkich celebrytów. Chętnie dzielą się tym, jak wyglądali jako nastolatkowie, ale fani tej gwiazdy na pewno nie przypuszczali, że różnica będzie tak duża. 

Czy jesteś w stanie powiedzieć, kogo przedstawia to zdjęcie? 

Zdjęcie pojawiło się na profilu na Instagramie tej celebrytki po tym, jak w mediach społecznościowych zaczęło królować wyzwanie #10YearsChallenge. Właścicielka fotografii zdecydowała się jednak podzielić z fanami swoim wizerunkiem nie sprzed 10, a sprzed 25 lat. To naprawdę imponujący wynik i spora odwaga, bo przecież wygląda zupełnie inaczej niż dziś. Pewne jest jednak to, że w swojej nastoletniej wersji jeszcze bardziej uderza podobieństwo jakie można zauważyć między nią, a jej mamą. Czy jesteście w stanie powiedzieć, kogo przedstawia to zdjęcie? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek TVN, widzowie ją uwielbiają

Chociaż trudno w to uwierzyć, to zdjęcie przedstawia Dorotę Szelągowską. Znana ze swojej platynowej czupryny na fotografii pozuje w swoim naturalnym wydaniu. Z trzech dziewczyn widocznych na zdjęciu Dorota Szelągowska to ta pierwsza od lewej. Gęste i ciemne włosy to chyba największa różnica, która sprawia, że uwielbiana dziś przez widzów prowadząca zmieniła się nie do poznania. Jedyne, co może stanowić swego rodzaju podpowiedź to szeroki i promienny uśmiech goszczący na jej twarzy praktycznie zawsze. Zdjęcie pochodzi z imprezy sylwestrowej na przełomie 1993 i 1994 roku, kiedy to przyszła gwiazda jednej z największych stacji w kraju bawiła się w najlepsze z przyjaciółkami.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca 

2. Prezes ZUS się wygadała. Polacy nie dostaną już gotówki z 500 plus?

3. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Decyzja ma umożliwić organizację zaprzysiężenia Andrzeja Dudy

Jej fryzura sprawiła, że trudno ją rozpoznać

Jak widać, czasem tylko fryzura może utrudnić nam rozpoznanie czyjejś tożsamości. Większość fanów jest zachwycona tym, jak prezentowała się Dorota Szelągowska w czasach swojej młodości. Wiele osób zauważyło, jak w tym naturalnym wydaniu uderzające jest jej podobieństwo do mamy, Katarzyny Grocholi. Takie zdjęcie to prawdziwa kapsuła czasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP właśnie przekazało bardzo ważną wiadomość. Zaczęło się
  2. Justyna Kowalczyk zdradziła przerażającą prawdę przed tysiącami Polaków. "Straciłam dziecko"
  3. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  4. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  5. Smutne informacje obiegły media. Nie żyje Mikołaj Kubica, wielka strata dla polskiego sportu
  6. Podczas porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Jego kochanka rodziła obok, położna nagrała jej reakcję
  7. Czas na złożenie wniosku mija już za kilka dni. Rekordzista dostał aż 429 tys. zł
  8. Justyna Żyła gotuje w prawdziwych luksusach. Czarno-białej kuchni mogą pozazdrościć jej nawet zawodowi kucharze
  9. Polskę obiegły tragiczne wieści, nie żyje Stanisław Zięba. Ogromna strata

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News