Jest jedną z najbardziej znanych Polek, jej zdjęcie z młodości powala. Poznajecie?

Jest jedną z najbardziej znanych Polek, jej zdjęcie z młodości powala. Poznajecie? Źródło: Instagram aleksandraleksandrowna

Zdjęcie, które obiegło media, przedstawia jedną z najbardziej znanych Polek. Fotografia została wykonana prawie cztery dekady temu, ale nadal nietrudno odgadnąć, kto został na nim utrwalony. Nie da się ukryć, że kobieta w młodości powalała urodą. Do dziś wiele Polek jest pod wrażeniem jej stylu. Poznajecie, kto to?

Zdjęcie, o którym mowa, zostało opublikowane w mediach społecznościowych córki jednej z najpopularniejszych Polek. Choć pochodzi sprzed wielu lat, nie sposób nie rozpoznać jego bohaterki. Młoda dziewczyna z bujnymi włosami kilka lat później stała się bardzo wpływową kobietą. Do dziś jest uwielbiana niemal przez wszystkich Polaków. Według mediów, to dzięki niej miała miejsce prawdziwa rewolucja polityczna. Wiecie, o kim mowa?

Zdjęcie sprzed wielu lat obiegło media

Bohaterką fotografii jest oczywiście była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska. W momencie, w którym wykonywano zdjęcie, kobieta miała niewiele ponad dwadzieścia lat. Nie da się ukryć, że przyszła pierwsza dama była wyjątkowo urodziwą kobietą. Mogła pochwalić się doskonałą cerą i błyszczącymi, zdrowymi włosami. Uwagę przyciąga także delikatny, tajemniczy uśmiech. Patrząc na to zdjęcie, ma się wrażenie, że czas dla Jolanty Kwaśniewskiej się zatrzymał. Nietrudno rozpoznać w niej piękną dziewczynę przez dekad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta od dawna uważana jest za niekwestionowaną ikonę dobrego stylu. Jak pokazuje zdjęcie, wyczuciem mody mogła pochwalić się już jako bardzo młoda dziewczyna. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nosiła wówczas długie, proste włosy, które do złudzenia przypominają współczesną fryzurę jej córki, Oli. To uczesanie może być prawdziwym szokiem dla osób, którym Jolanta Kwaśniewska nieodłącznie kojarzy się z krótką, elegancką, misternie ułożoną fryzurą. Nie da się jednak ukryć, że także uczesanie z przeszłości wygląda bardzo stylowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku

3. Objawy niedoboru witaminy D. Ma je nawet 90 procent Polaków

Bezbłędne kreacje byłej pierwszej damy zawsze inspirowały Polki. Wiele kobiet wyczekiwało najnowszych zdjęć żony Aleksandra Kwaśniewskiego i dokładało wszelkich starań, by wyglądać tak elegancko, jak ona. Specjaliści uważają, że kluczem do sukcesu jest w jej przypadku zamiłowanie do prostoty. Jolanta Kwaśniewska od zawsze decyduje się na klasyczne fasony, przemyślane kolory i materiały dobrej jakości. Pamięta przy tym, by nie przesadzać z dodatkami. Jak pokazuje zdjęcie, tak było od zawsze. Była pierwsza dama zawsze wiedziała, w czym wygląda najlepiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskę obiegły tragiczne wieści, nie żyje Stanisław Zięba. Ogromna strata
  2. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Premier Morawiecki się wygadał, wszyscy słyszeli. Chodzi o przywrócenie narodowej kwarantanny
  4. Po 20 latach małżeństwa Natalia Kukulska wyjawiła dobitną prawdę. Fani mają oczy pełne łez, nie mieli pojęcia
  5. Pilny apel ministerstwa zdrowia, liczy się czas. Nie dotyczy koronawirusa
  6. Ludzie Tadeusza Rydzyka mają niewyobrażalne pensje. Ujawniono kwoty, mówią same za siebie
  7. Do wzięcia nawet 18 750 zł dopłaty, a tylko 249 wniosków. Zostało już jedynie kilka dni
  8. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  9. Rząd przywróci obostrzenia? Wicepremier skomentowała, wielu Polaków nie będzie mogło uwierzyć

Źródło: Życie Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News