Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg Źródło: .

Zdjęcie, na które właśnie patrzysz, jest lepsze niż niejeden test psychologiczny. Wskazanie winnego dziecka powie o Twojej osobowości bardzo wiele. Ważne jest, aby za właściwą odpowiedź uznać tę, która przyszła do głowy jako pierwsza.

Zdjęcie kojarzy się raczej z pamiątkami miłych chwil niż z zagadkami. Tym razem jednak obrazek nie jest jedynie uwiecznieniem scenki. To, co wydarzyło się na ilustracji, można interpretować na wiele sposobów. Dla psychologów, osoba, którą wskażesz jako winną zbicia wazonu odwzorowuje Twoją osobowość. Wynik będzie najlepszy jeśli odpowiesz bez zastanowienia - wystarczy rzut okiem,b y dokonać szybkiej oceny sytuacji.

Popatrz na zdjęcie i szybko odpowiedz

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci i dorosłą kobietę. Wszyscy patrzą na rozbity wazon z kwiatami. Widać, że każda z osób inaczej postrzega zaistniałą sytuację, dlatego to, które dziecko podświadomie się obwinia, jest bardzo znaczące. Psychologowie ustalili, jaką osobowość ma osoba uznająca za winne danego malca na obrazku. Najważniejsze to nie zastanawiać się zbyt długo nad odpowiedzią.

Chłopczyk w czerwonym sweterku, oznaczony literą A, wydaje się wyjątkowo zakłopotany całą sytuacją. Zdecydowanie mógłby być sprawcą całego zdarzenia. Jeśli to był Twój wybór oznacza to, ze jesteś osobą bezkonfliktową, która nie wyróżnia się z tłumu, jesteś za to wspaniałym partnerem oraz przyjacielem.

Z kolei dziewczynka oznaczona literką B wydaje się rozbawiona całym zajściem, a jej uśmiech może być postrzegany jako złośliwy. Wybierają ją osoby uparte i zdecydowane, o skłonnościach przywódczych. Inni chętnie Cię słuchają, a Twoje rady zawsze są postrzegane jako cenne. Zawsze bronisz swoich ideałów.

Chłopiec w blond włosach, czyli wybór C, wydaje się zrelaksowany, pewny siebie i zdystansowany. To wskazanie ludzi takich samych jak postać na obrazku - to realiści, którzy wiedzą, czego chcą. Potrafią trzeźwo ocenić sytuację, ale często są postrzegani jako niepozorni. Znajomi często są zaskoczeni tym, jak wytrwali i pomysłowi bywają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka o długim warkoczu, podpisana literą D, wyraźnie jest zakłopotana całym zajściem, może być nawet przestraszona. Jeśli ją wybrałeś jesteś współczującą osobą pełną empatii, która zawsze myśli bardziej o innych niż o sobie. Troskliwość i wyrozumiałość to Twoje podstawowe cechy, za które jesteś powszechnie szanowany.

Nie lekceważ wyboru. Może być cenną wskazówką

Wybór dziecka ze zdjęcia nie powinien być lekceważony. Takie szybkie testy potrafią wydobyć ukrytą prawdę o osobowości, bowiem brak namysłu pozwala w pełni wykorzystać moc podświadomości. Dla wielu psychologów właśnie te pierwsze skojarzenia są najcenniejsze i często wykorzystują je podczas pracy z pacjentami.

Dzisiaj grzeje: 1. 61-letnia gwiazda ma o 36 lat młodszego kochanka. Poznała jego rodziców, było niezręcznie
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Informacje, które zdobyłeś na podstawie tego zdjęcia, mogą pomóc w relacjach z innymi ludźmi. Nie tylko będziesz wiedział, jak jesteś postrzegany, ale możesz go wykorzystać do pozyskania wiedzy o swoich bliskich. Bardzo możliwe, że źle ich oceniasz, a szybki wybór dziecka ze zdjęcia pomoże Ci lepiej zrozumieć jego postępowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. 5,5 tys. zł na rękę za pracę na kasie. Niektóre sklepy kuszą takimi ofertami
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News