Poznajecie małą blondynkę na zdjęciu? Dzisiaj jest uwielbiana przez Polaków, niezwykłe, jak się zmieniła

Poznajecie małą blondynkę na zdjęciu? Dzisiaj jest uwielbiana przez Polaków, niezwykłe, jak się zmieniła Źródło: Instagram majabohosiewicz

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych pewnej gwiazdy podbiło internet. Bardzo niewiele osób potrafi zgadnąć, kim jest mała dziewczynka, która została na nim uwieczniona. Podpowiadamy - to gwiazda, którą uwielbiają całe rzesze Polaków. Od tamtego czasu zmieniła się nie do poznania. Udało Wam się zgadnąć, kto to?

Zdjęcie, które pobija internet, przedstawia małą dziewczynkę w drucianych okularach. Kilkulatka może pochwalić się wielką burzą w loków w kolorze złotego blondu, które otaczają jej twarz prawdziwymi kaskadami. Rezolutne spojrzenie i tajemniczy półuśmiech przywodzą internautom na myśl tylko jedną osobę. Niemal wszyscy uważają, że to zdjęcie z dzieciństwa słynnej restauratorki i prowadzącej program "Kuchenne Rewolucje", Magdy Gessler. Podobieństwo widzi nawet gwiazda, która opublikowała fotografia. Nie dajcie się jednak zwieść. To zupełnie inna osoba. Potraficie odgadnąć, kim jest ta mała dziewczynka?

Zdjęcie gwiazdy wywołało zdziwienie internautów

Celebrytka, która opublikowała zdjęcie, zdradziła, że piękne, bujne loki nie są wytworem natury. By mogła cieszyć się tą okazałą fryzurą, jej mama kręciła jej włosy na papiloty. Dzięki temu rankiem budziła się z czupryną, której zazdrościły jej wszystkie koleżanki. Gwiazda wychowała się w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to uczesania w stylu disco święciły ogromne tryumfy. Mimo młodego wieku dziewczynka była świadoma panującej mody. Lubiła także zmieniać swój wizerunek. Naturalnie aż do dziś, może chwalić się taflą długich, prostych, jasnych włosów. Jeśli te wskazówki nasuwają wam na myśl piosenkarkę Cleo, jesteście w grubym błędzie. Domyślacie się, kim jest kilkulatka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli nie, śpieszymy z odpowiedzią. Zdjęcie, które zainteresowało rzesze internautów, zostało opublikowane przez aktorkę, Maję Bohosiewicz. To właśnie ona mogła przed laty pochwalić się tą oryginalną fryzurą. Gwiazda jest siostrą innej znanej artystki, Soni Bohosiewicz. Polscy kinomani mogą znać ją z wielu ról drugoplanowych i epizodycznych. Występowała w produkcjach takich jak: "M jak Miłość", "Rodzinka.pl", "Na dobre i na złe" oraz " Pokaż, kotku, co masz w środku". Obecnie przygotowuje się do podjęcia pracy w zawodzie reżysera, kształcąc się w Warszawskiej Szkole Filmowej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromny smutek po jej stracie pozostanie na lata. Właśnie poinformowano, że zmarła
2. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach
3. Media ostrzegają przed "latającymi kleszczami". Jest się czego obawiać?

Gwiazda pojawiła się także w drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła ostatnie, ósme miejsce w kwalifikacji oraz pozowała do sesji okładkowej w magazynie "Playboy". Od dwóch lat prowadzi firmę odzieżową "Le Collet". Wspólnie z mężem, Tomaszem Kwaśniewskim, wychowuje dwoje dzieci - czteroletniego syna, Zachary'ego i trzyletnią córkę, Leonię. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 400 tysięcy internautów. Udało Wam się zgadnąć, że chodzi o Maję Bohosiewicz? Może pomyliliście ją z Magdą Gessler?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosław Majdan nie zamierza ochrzcić swojego dziecka. Zaatakował także Kościół, jego słowa obraziły tysiące Polaków
  2. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  3. Poznajecie ją? Polacy oszaleli na jej punkcie, jest obecnie najbardziej lubianą kobietą w naszym kraju
  4. Niebywała metamorfoza Agaty Dudy. Mamy nagranie, wszystko widać jak na dłoni
  5. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  6. Poszedł do dentysty, bo bolał go ząb. Lekarz spojrzał na prześwietlenie i ścięło go z nóg

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News