Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę

Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę Źródło: https://twitter.com/pandarza/status/1285288278061723653/photo/1

W sieci pojawiło się niewiarygodne zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości. Fotografia obiegła internet, internauci są w szoku, poniżej pojawiła się cała masa komentarzy. Czy wszystkie były pochlebne? Internauci zwrócili szczególną uwagę na jeden szczegół, który dosłownie odbiera mowę.

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości. Fotografia wzbudziła wiele emocji wśród internautów, którzy chętnie komentowali zdjęcie. Nie zabrakło uwag na temat jednej rzeczy, która wielu odebrała mowę. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. 

W sieci pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości, niewiarygodne

W ostatnim czasie media licznie rozpisują się o Agacie Dudzie, pierwsza dama wywołała wiele kontrowersji swoją wypowiedzią na wieczorze wyborczym, kiedy zwróciła się do mediów. W Pułtusku kobieta odniosła się do słów dziennikarzy, którzy zarzucili jej, że przez całą kadencję swojego męża nie udzielała wywiadów. 

Agata Duda w ostrych słowach wyjawiła, co myśli na ten temat. Kobieta powiedziała, że nie udzielała wywiadów, ale rozmawiała z rodakami podczas spotkań. Wyraziła, że brak udzielania wywiadów z jej strony, to milczący protest przeciw dezinformacji i manipulacji. Pozwoliła sobie również zakpić z jednego z dziennikarzy, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Okrzyknięta "najbardziej milczącą pierwszą damą" Agata Duda powróciła do swojej działalności poza medialnej. W ostatnim czasie pojawiły się również doniesienia o możliwej współpracy żony prezydenta z Małgorzatą Trzaskowską. Kobieta orzekła swoją gotowość do walki o prawa kobiet, chcąc zachować aktywną postawę, mimo przegranej Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Wyraziła również chęć współpracy z pierwszą damą.

Choć w sieci pojawia się wiele nieprzychylnych słów w stronę obecnej pierwszej damy, da się zauważyć również głosy wsparcia, zwłaszcza ze strony zwolenników prezydenta. Niektórym internautom udaje się nawet dokopać do fotografii z młodości prezydenta i jego małżonki. Jedno z takich zdjęć pojawiło się na Twitterze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Fani disco polo w żałobie. Śmierć uderzyła nagle, największa strata

3. Objawy niedoboru magnezu w organizmie. Lepiej ich nie lekceważyć

Internauci są pod wrażeniem zdjęcia z młodości Agaty Dudy. Niektórzy zauważyli również pewien szczegół, który odebrał im mowę. Na zdjęciu zauważono, jak bardzo córka pary prezydenckiej jest podobna do swojej matki. Nie da się temu zaprzeczyć, Kinga Duda niesamowicie przypomina pierwszą damę z młodości. Podobieństwo jest niesamowite, internauci są pod ogromnym wrażeniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Poznajecie ją? Polacy oszaleli na jej punkcie, jest obecnie najbardziej lubianą kobietą w naszym kraju
  4. Niebywała metamorfoza Agaty Dudy. Mamy nagranie, wszystko widać jak na dłoni
  5. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  6. Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia”

Źródło: Twitter, Polityka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News