Mama zrobiła córce pozornie zwykłe zdjęcie, jednak gdy spojrzała po chwili aż krzyknęła. Wcześniej nic nie zauważyła

Mama zrobiła córce pozornie zwykłe zdjęcie, jednak gdy spojrzała po chwili aż krzyknęła. Wcześniej nic nie zauważyła Źródło: forever-mom.com

Zdjęcie zostało wykonane tuż przed tym, jak córka wychodziła pierwszego dnia do szkoły. Jej mama chciała uwiecznić ten moment. Jednak wspaniała chwila została przerwana, gdy kobieta zauważyła niepokojący szczegół na zdjęciu, jakiego wcześniej nie dostrzegała. Wystarczył jeszcze moment, by doszło do tragedii.

Zdjęcie Brooke pojawiło się w sieci ku przestrodze. Mama młodej dziewczyny nie może uwierzyć, że niczego wcześniej nie zauważyła. Na szczęście krótko po wykonaniu zdjęcia, Lauren przyjrzała się dokładniej fotografii, dzięki czemu nie doszło do ogromnej tragedii. Kobieta już zawsze będzie pamiętać o tym zdarzeniu. 

Zdjęcie wykonane przed wyjściem do szkoły było ich tradycją

Lauren każdego roku przed rozpoczęciem roku szkolnego prosiła swoją córkę, Brooke, by stanęła przed domem. Mama co roku uwieczniała aparatem ważny moment w życiu córki. Kobieta miała już pełny album zdjęć z każdego roku szkolnego, gdy Brooke rozpoczynała siódmą klasę. 

Zgodnie z tradycją Brooke stanęła przed domem, by mama mogła zrobić kolejną fotografię do pamiątkowego albumu. Zdjęcie zostało zrobione, a Lauren spojrzała w aparat, by zobaczyć, jak wyszło. Kobieta natychmiast zaczęła krzyczeć z przerażenia. Zauważyła coś, czego nie widziała wcześniej. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Zdjęcie pokazało ważny szczegół

- Krzyknęłam do Brooke, że powinna natychmiast do mnie podejść. Kiedy była obok mnie, pokazałam jej węża i córka zaczęła piszczeć - zdradziła mama dziewczynki. 

Okazało się, że na zdjęciu było widać, że na drzewie znajduje się wąż. Lauren ani jej córka nie zauważyły go przed wykonaniem zdjęcia. Co więcej, już na fotografii widać, że wąż chce zaatakować dziewczynę. Przerażone kobiety szybko pobiegły do domu, tam sprawdziły, co to był za wąż. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

Zdjęcie przedstawiało niebezpiecznego grzechotnika. Jedno ukąszenie wymaga natychmiastowego podania surowicy, w przeciwnym razie może dojść do prawdziwej tragedii. Lauren teraz przed każdym zdjęciem, które robi swojej córce, pamięta, by sprawdzić okolicę przed wężami. Ta historia na długo zapadła jej w pamięć. 

uploaded

fot.forever-mom

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

źródło: forever-mom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News