Zdjęcie Beaty Kozidrak
Facebook Beata Kozidrak
Irmina Jach - 21 Listopada 2020

Poznajecie dziewczynkę z lewej strony zdjęcia? Dziś jej przeboje nuci każdy, gwiazda polskiej sceny

Zdjęcie dwóch małych dziewczynek, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wzbudziło duże zainteresowanie internautów. Dziecko po lewej stronie fotografii jest dziś niezwykle rozpoznawalną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Nie ma osoby, która nie potrafiłaby zanucić stworzonych przez nią przebojów. Poznajecie kto to?

Zdjęcie opublikowane przez wokalistkę pochodzi z 1967 roku. Gwiazda pozowała do niego jako siedmioletnia dziewczynka. Jako, że niedawno świętowała swoje 60. urodziny, trudno rozpoznać w niej dziecko sprzed lat. Uda się to tylko najwierniejszym fanom. Domyślacie się, kim jest dziewczynka?

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Zdjęcie dziewczynki to fascynująca zagadka dla fanów polskiej muzyki

Zdjęcie zostało wykonane podczas wakacji, które rodzina piosenkarki spędziła w Krynicy-Zdroju. Mimo upływu lat trudno nie zauważyć charakterystycznego uśmiechu, który jest znakiem rozpoznawczym piosenkarki oraz błysku w oku.

- Rozpoznajecie, kto jest na zdjęciu? Dziewczynka z lewej to Beata w wieku siedmiu lat - napisała pod fotografią wokalistka doskonale znana wszystkim Polakom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Bohaterką ujęcia jest oczywiście Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm, która chętnie dzieli się z fanami skarbami pochodzącymi z rodzinnego albumu. Dzięki regularnym publikacjom wielbiciele mogą zobaczyć, jak wyglądała gwiazda, zanim podbiła scenę muzyczną.

Piosenkarka urodziła się w Lublinie jako jedno z trójki dzieci gospodyni domowej i właściciela przedsiębiorstwa budowlanego. Już jako małe dziecko przejawiała zdolności muzyczne, w szkole podstawowej uczyła się gry na skrzypcach.

Uczęszczała także na zajęcia baletowe, które ujawniły jej ogromny talent taneczny. Niestety, rodzice nie wyrazili zgody na naukę w warszawskiej szkole baletowej. W liceum Beata Kozidrak trenowała z kolei szermierkę i gimnastykę. Ostatecznie wygrała miłość do muzyki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Masz dziecko? Uwaga, podczas ferii będzie obowiązywał pewien zakaz, na rządowej stronie właśnie pojawiła się informacja
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Już jako nastolatka śpiewała w chórze i zespołach szkolnych, wspólnie z bratem występowała także w domach kultury i klubach studenckich. Gdy poznała wokalistę Andrzeja Pietrasa oraz o gitarzystę Marka Winiarskiego i założyła wspólnie z nimi zespół Bajm, jej kariera rozkwitła na dobre. Od ponad czterech dekad zachwyca fanów mocnym głosem i wizerunkiem scenicznym.

Udało wam się rozpoznać Beatę Kozidrak na zdjęciu z dzieciństwa? Gratulacje, to zadanie, któremu mógł podołać tylko prawdziwy fan!

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. "Nie spodziewałem się, że to się stanie tak szybko". Minister Zdrowia mówi o sytuacji w Polsce
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
  4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
  5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
  6. 1 trick sprawi, ze sałatka jarzynowa zachwyci smakiem. Korzysta z niego sama Gessler
  7. Kurniki w piekielnym ogniu: żywioł szalał bez litości, gigantyczne straty
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News