Była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Ostatnie zdjęcie, który wyciekło do sieci jest porażające, nie do poznania

Była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Ostatnie zdjęcie, który wyciekło do sieci jest porażające, nie do poznania Źródło: Facebook Irena Karel

Zdjęcie, które pojawiło się w mediach, zszokowało fanów jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Przez laty gwiazda była porównywana z ikoniczną Brigitte Bardot. Nie sposób było odmówić jej klasy i wdzięku. Niestety, czas i ciężkie doświadczenia życiowe odcisnęły piętno na urodzie kobiety. Mimo, iż nadal piękna, jest nie do poznania.

Irena Karel przyszła na świat 10 sierpnia 1943 we Lwowie, skąd jako nastolatka wyjechała do Warszawy. Atrakcyjna blondynka marzyła o karierze aktorskiej. Kiedy po latach ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, niemal natychmiast wzbudziła zachwyt wśród reżyserów. Jej debiutem aktorskim był film pt. "Pingwin" w reżyserii Jerzego Stefana Stawińskiego. Później można było oglądać ją w produkcjach takich jak "Pan Wołodyjowski" Jerzego Hoffmana oraz w "Stawce większej niż życie" w reżyserii Andrzeja Konica i Janusza Morgensterna. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról na dużym i małym ekranie. Ostatni raz mogliśmy oglądać ją przed ośmioma laty. Niedawno zdecydowała, że wróci do pracy.

Zdjęcie Ireny Karel zszokowało internautów

Irena Karel była posiadaczką niesamowitej, subtelnej urody. Twórcy doceniali także jej perfekcyjną sylwetkę oraz odwagę, która umożliwiała pracę nad bardzo śmiałymi scenami. Wzorem popularnych koleżanek zdecydowała się na zmianę nazwiska. Była pracowita i utalentowana. Dyplom szkoły aktorskiej zdobyła w towarzystwie sław takich jak: Jan Englert, Maciej Damięcki i Marian Opania. Gdy zaczęła pojawiać się na salonach, pobiła serce męskiej części publiczności. Panie zazdrościły jej urody i wyczucia stylu. Irena Karel była także muzą wielu fotografów, dzięki czemu jej zdjęcia zdobiły okładki wielu magazynów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W jednym z programów rozrywkowych brawurowo wykonała utwór z filmu "Mężczyźni wolą blondynki", stojąc na tle zdjęcia roznegliżowanej Marilyn Monroe. Występ ten skutkował rocznym zakazem pracy na małym ekranie. O względy Ireny Karel zabiegali nie tylko koledzy po fachu. Jeszcze jak studentka budziła zachwyt profesorów. Jednym z nauczycieli, którzy zakochał się w uczennicy, był Andrzej Łapicki. Para nawiązała wkrótce gorący romans. Aktorka czekała z tym jednak do momentu, w którym ukończy studia. Związek zakończył się bardzo szybko, gdyż Irena Karel nie mogła pogodzić się z tym, że reżyser ma żonę i dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego dotycząca polskich uczniów. Co według jasnowidza wydarzy się we wrześniu?

Przez lata pozostawała w związku małżeńskim z operatorem, Zygmuntem Samosiukiem. Niestety, mężczyzna miał poważne problemy z alkoholem, co przekładało się na ich wspólne życie. Dziewięć lat po zawarciu związku małżeńskiego partner gwiazdy umierał z powodu choroby alkoholowej. Aktorka usunęła się wtedy w cień i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by odpocząć od ciągłej szarpaniny. Wydarzenia te wywarły ogromny wpływ na jej życie. Zdjęcie, które ostatnio pojawiło się w internecie, jest szokujące. Irena Karel jest trudna do rozpoznania.

Zdjęcie Ireny Karel wzbudziło sensację

Źródło: Marcin Borkowski East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska pokazała jak wygląda 2 miesiące po porodzie. Niczego nie ukrywa, odważne zdjęcie (FOTO)
  2. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  3. Krystyna Pawłowicz miała łzy w oczach. Wszystko upubliczniła
  4. Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Długo ukrywano jeden fakt
  5. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności
  6. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy

Źródło: Pomponik/Styl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News