W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół

W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół Źródło: smooth.com

Rodzinne zdjęcie sprzed lat, na pierwszy rzut oka, wygląda zupełnie normalnie i raczej ciężko o to, by wzbudziło w kimkolwiek nadzwyczajne emocje. Wystarczy jednak dokładnie mu się przyjrzeć, by dostrzec szczegół przyprawiający o gęsią skórkę.

Powyższe zdjęcie pochodzi z albumu rodzinnego z 1900 roku, więc na niektórych może wywrzeć naprawdę duże wrażenie. Wiele fotografii czy pamiątek z tak odległych czasów zwyczajnie nie przetrwało próby czasu, dlatego śmiało można rzec, że podobne przedmioty są czymś wręcz na wagę złota. To zdjęcie jest jednak szczególnie wyjątkowe, o ile to słowo właściwie może oddać to, co dostrzegli na nim internauci. Niewielki, ale znaczący szczegół przyprawił ich o dreszcze. 

Rodzinne zdjęcie skrywa porażającą rzecz 

Na czarno-białej fotografii trudno raczej dopatrzeć się czegoś nadzwyczajnego. Tym bardziej, że w tym akurat przypadku, kobiety przyjęły niemalże tę samą pozę, zakładając ręce przed sobą i delikatnie uśmiechając się w stronę obiektywu. Co więc mogłoby być nie tak? Na pierwszy rzut oka nikt nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, co uchwycił fotograf. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyglądając się fotografii, nie lada wyzwaniem może być dostrzeżenie szczegółu, o którym rozpisują się internauci z całego świata. Trzeba więc przyjrzeć się o wiele bliżej i z większą uwagą. Poruszenie wzbudza bowiem jedna z kobiet, a raczej to, co się na niej znajduje. Widzisz coś podejrzanego?  

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilne ostrzega wszystkich Polaków. Niebawem się zacznie

2. Kolejne plaże zamknięte nad Bałtykiem. Powód jest jeden

Twoja odpowiedź zapewne brzmi "nie", czemu naprawdę trudno się dziwić. Zwróć jednak uwagę, że wszystkie bohaterki tej fotografii mają ręce splecione przed sobą na wysokości klatki piersiowej. Lecz, na ramieniu jednej z nich znajduje się dłoń, ale na fotografii brakuje jej właścicielki. Teraz widzisz? Internauci od dawna starają się znaleźć racjonalne wyjaśnienie dla tego zdjęcia. Jedni twierdzą, że tajemnicza dłoń jest wynikiem uszkodzonego aparatu, jednak zdecydowana większość uważa, że fotograf przypadkiem uchwycił część postaci nie z tego świata, być może, zmarłą koleżankę kobiet ze zdjęcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas
  4. Poszła do lekarza z bólem gardła. Nie do wiary, co wyciągnęli z jej migdałków
  5. 11-latka weszła na scenę „Mam Talent” i chwyciła mikrofon. Otworzyła usta, ale nikt nie spodziewał się podobnej rzeczy
  6. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: Smooth

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News