Piękna dziewczyna wysłała przyjaciołom swoje zdjęcie. Zauważyli porażający szczegół i zamarli, nie była sama

Piękna dziewczyna wysłała przyjaciołom swoje zdjęcie. Zauważyli porażający szczegół i zamarli, nie była sama Źródło: Twitter

Zdjęcie zostało zrobione po hucznej imprezie. Piękna dziewczyna chciała pochwalić się fotografią znajomym. Kiedy przyjrzeli się jej z bliska, zamarli z przerażenia.

Zdjęcie wyglądało zupełnie zwyczajnie, dziewczyna wysłała znajomym swoją fotografię po imprezie. Nie zauważyła jednego szczegółu, na fotografii nie była sama. Jej znajomi dokładnie przyjrzeli się zdjęciu młodej kobiety i dostrzegli coś, co zmroziło im krew w żyłach.

Zdjęcie pięknej dziewczyny trafiło do jej znajomych

Młoda Brytyjka świetnie bawiła się na imprezie. Następnego dnia Olivia Nunn zrobiła sobie zdjęcie, które później wysłała do swoich znajomych na grupowym czacie. Dziewczyna chciała pochwalić się tym, jak dzielnie znosi kaca po hucznej zabawie, lecz kiedy przyjaciele przyjrzeli się fotografii z bliska, zamarli z przerażenia. Młoda kobieta nie była świadoma, że w trakcie robienia zdjęcia nie była sama.

Fotografia została opublikowana przez jedną z jej przyjaciółek w sieci. Internauci są w szoku, że dziewczyna nie zauważyła tego, co niemal natychmiast dostrzegli jej znajomi.

Kobieta nie zauważyła, że ma nietypowego towarzysza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fotografia przedstawia twarz Olivii. Dziewczyna ma na sobie kurtkę, a pod nią jasnoróżową bluzę z kapturem, który założyła na głowę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to zwyczajne selfie. Okazało się jednak, że kobieta ma nietypowe towarzystwo. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się kapturowi.

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

W kapturze bluzy siedzi ukryty pająk. Zwierzę jest pokaźnych rozmiarów i znajduje się tuż przy głowie kobiety. Przyjaciele na chwilę zamarli z przerażenia, a później głośno się roześmiali. Nie mogli uwierzyć, że dziewczyna nie zauważyła dużego, czarnego pająka, który siedzi na jej ubraniu. Fotografia trafiła na Twittera, internauci również są w szoku. Nie wiadomo, co to był za pająk, ale prawdopodobnie nie stanowił zagrożenia dla życia kobiety. Mimo wszystko, widok zwierzęcia ukrytego w kapturze, u wielu osób wywołuje dreszcze przerażenia.

- Minęła prawie doba, a ja wciąż nie mogę zrozumieć, jak doszło do tego, że Olivia wysłała nam "kacowe" zdjęcie na czacie, na którym pająk relaksuje się w kapturze jej bluzy - napisała rozbawiona przyjaciółka dziewczyny na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Tragedia, nikt nie spodziewał się śmierci. Wszystko tuż przed ślubem
  4. Piękna dziewczyna wysłała przyjaciołom swoje zdjęcie. Zauważyli porażający szczegół i zamarli, nie była sama
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News