Zdjęcie obiegło sieć
Imgur.com marcusps1
Monika Majko - 15 Listopada 2020

Zrobiły sobie zwykłe zdjęcie na przyjęciu. Zamarły, gdy zobaczyły straszny szczegół przy pniaku i poznały prawdę

Zdjęcie miało być dla tej grupy przyjaciółek pamiątką wspólnej zabawy nad jeziorem. Kiedy przyjrzały się fotografii zamarły z przerażania, a niedługo później poznały szokująca prawdę o postaci, którą dostrzegły na obrazku.

Zdjęcie miało upamiętnić ich wspólny wypad nad jezioro, grupa przyjaciółek spędziła tam kilka wspaniałych chwil. Kiedy przyjrzały się fotografii, zauważyły na niej tajemniczą postać. Wkrótce poznały przerażającą prawdę o towarzyszącym im na fotografii chłopcu.

Zdjęcie wywołało ogromne przerażenie wśród młodych kobiet

Grupa przyjaciółek postanowiła spędzić kilka wspólnych chwil w hotelu nad jeziorem Loch Eck w Szkocji. Dziewczyny świetnie się bawiły, a na zakończenie swojego wyjazdu postanowiły zrobić sobie grupowe zdjęcia nad wodą.

Na fotografiach widać uśmiechnięte dziewczyny, które z radością wpatrują się w obiektyw. Jednak aparat uchwycił na jednym ze zdjęć jeszcze jedną postać. Zza pniaków, znajdujących się niedaleko pozujących kobiet, wystaje postać małego chłopca o czarnych włosach.

Oburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaOburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaCzytaj dalej

Kiedy przyjaciółki przyjrzały się swojej fotografii zamarły z przerażenia. Nie znały dziecka, które uchwycił obiektyw, a dodatkowo każda z nich była przekonana, że w tym czasie w hotelu nie nocowały, ani nie przebywały żadne dzieci.

Kobiety były przerażone, ale również zaintrygowane tożsamością chłopca, który pojawił się na ich fotografii. Kiedy wróciły do hotelu, postanowiły poszukać informacji o tajemniczym dziecku. Personel placówki opowiedział im mrożącą krew w żyłach historię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Zdjęcie tajemniczego dziecka szybko obiegło sieć

Jak przekazali kobietom pracownicy placówki, kilka lat temu w tym miejscu nad jeziorem doszło do tragicznego wypadku. Utonął w nim mniej więcej czteroletni chłopiec, nazywany "The Blue Boy" czyli "Niebieskim Chłopcem".

Co więcej, zarówno personel, jak i inni klienci okolicznego hotelu twierdzą, że w pokoju numer 4, który chłopiec zajmował razem z mamą, do dzisiaj czuć czyjąś obecność. Według ich opowieści, ktoś przestawia rzeczy, a czasem na podłodze widać mokre ślady stóp dziecka.

Dzisiaj grzeje:

1.Wszyscy zamarli podczas kazania abp Jędraszewskiego. "Będziemy sądzeni", internauci oburzeni

2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo

3. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta

Zdjęcie z tajemniczą postacią chłopca trafiło do sieci i szybko obiegło internet. Wiele osób jest zaintrygowanych tą mrożącą krew w żyłach historią. Fotografia szybko stała się hitem, choć niektórzy twierdzą, że została storzona za pomocą programów do obróbki grafiki.

Prawda o fotografii prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła, jednak zarówno historia "niebieskiego chłopca", jak i widok tajemniczego dziecka zaglądającego w oko aparatu zza pniaków, na pewno spowodował gęsią skórkę u niejednego fana horrorów.

Zdjęcie

Zdjęcie

Imgur.com marcusps1

Najlepsze newsy dnia:

  1. Internauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadna
  2. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Idealnie chrupiące pieczone ziemniaki w zaledwie 20 min. Szef kuchni zdradził trik, jak zrobić je w ekspresowym tempie
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Podaj

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News