Zdjęcie jest na pierwszy rzut oka niepozorne.
Imgur what047
Jakub Kossakowski - 14 Maja 2020

Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tle

Wiele osób chcąc upamiętnić piękne chwile w swoim życiu, decyduje się na zrobienie zdjęcia. Tak właśnie było, kiedy przyjaciółki cieszyły się wzajemnie swoim towarzystwem. Fotografia trafiła do sieci, jednak okazało się, że zawiera jeden szczegół, który mrozi krew w żyłach.

Niemal każdy w swoim życiu wykonał zdjęcie upamiętniające jakieś ważne wydarzenie. W dobie ogólnodostępnych urządzeń mobilnych większość ludzi ma dostęp do aparatu. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy wykonać zdjęcie. Niektóre z nich mogą skrywać osobliwy sekret.

Zwierzę wywołało sporo emocji.Polacy spacerowali po parku, nagle ich oczom ukazało się niezwykłe zwierzę. Nie mogli uwierzyć, zdjęcie podbija internetowe foraCzytaj dalej

Przyjaciółki zdecydowały się na pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy byli w szoku kiedy je zobaczyli

Nie da się ukryć, że czasami natrafiamy na zdjęcie, które potrafi wywołać nie lada konsternację. Ostatnio wspominaliśmy o fotografii Agaty Dudy, która wywołała burzę w sieci. Tym razem internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom, widząc zdjęcie, które zrobiły sobie przyjaciółki. Z pozoru niczym się ono nie wyróżnia, jednak kiedy dokładniej mu się przyjrzymy, możemy zauważyć niezwykle osobliwy detal.

W internecie nie raz każdy z nas natknął się na niepozorne zdjęcie, które skrywało jakiś sekret. Niektóre z nich mogły przyprawić nas o uśmiech, a inne wywołać ciarki. To własnie do tej drugiej grupy należy zdjęcie, które zrobiły sobie przyjaciółki. Jaki szczegół jest na nim zawarty?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Nikt nie spodziewał się, że to zdjęcie ma pewną tajemnicę

Przyjaciółki były niezwykle uradowane wspólnym spotkaniem. Prawdopodobnie nie mogły się go już doczekać. Cóż może być lepszego od spędzania czasu z osobami, które są bliskie sercu? Młode kobiety postanowiły upamiętnić tę piękną chwilę i zrobiły sobie zdjęcie w centrum miasta. Za nimi przechodziło wiele innych osób. To właśnie ich widok sprawił, że internauci przeżyli trwogę.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona

2. Nie żyje aktor ”Świata według Kiepskich”. Córka przekazała bardzo smutną wiadomość

Okazało się, że przechodnie znajdujący się za przyjaciółkami mają tą samą twarz. Taki widok z pewnością można uznać za niepokojący i rodem z koszmaru sennego. Najprawdopodobniej ten rezultat zawdzięczamy pracy grafika komputerowego, który chciał by zdjęcie wywołało zaskoczenie. Efekt, który osiągnął z pewnością można określić jako mrożący krew w żyłach.

Obrazy Pikio

(Imgur what047)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pobił na śmierć matkę swoich dzieci. Klaudia została zabita gołymi rękoma
  2. Andrzej Gołota bohaterem wielkiego skandalu. Błagali go, aby przestał, ale on bił dalej
  3. Francuski lekarz obawia się "fali traumy psychicznej równie wielkiej, jak fala zakażeń". Wszystko przez epidemię koronawirusa
  4. Rodzice dostali rachunek za jedną lekcję online na astronomiczną kwotę. Powód powala
  5. Wyciek danych osobowych w Media Markt. UODO zabiera głos w sprawie
  6. Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunę

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News