zdjęcie pies duchy
Caters Forum
Joanna Szwalikowska - 11 Października 2020

Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające

Kiedy kobieta zrobiła swojemu psu zdjęcie z fleszem, zrozumiała, co było powodem jego nieustannego szczekania. Przerażający szczegół przyprawił ją o dreszcze. Czegoś takiego się nie spodziewała.

Kobieta udała się, jak co dzień, ze swoim ukochanym psem na wieczorny spacer. W pewnym momencie chciała zrobić swojemu pupilowi zdjęcie z fleszem. Kiedy wróciła do domu, zobaczyła porażający szczegół. Doskonale zrozumiała, dlaczego czworonóg nie przestawał szczekać.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Kobieta zrobiła zdjęcie swojemu psu, niedługo później odkryła porażający szczegół

Sue Radigan z Birmingham wybrała się ze swoim psem na wieczorny spacer. Psiak zazwyczaj jest spokojny i nie szczeka, tym razem zachowywał się jednak nieco inaczej. Kobieta nie zwracała jednak uwagi, uznając, że jej pupil po prostu się bawi. Postanowiła, że zrobi mu zdjęcie wśród liści. Kiedy w domu zobaczyła, co się na nim znalazło, zrozumiała powód zdenerwowania zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Tego dnia podczas pobytu w parku pies wydawał się nieco podenerwowany, co początkowo nie wzbudziło podejrzeń kobiety. Po obejrzeniu zdjęć w domu, zobaczyła jednak przerażający szczegół, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Oprócz Mii na zdjęciu znalazł się ktoś jeszcze!

Jak się okazało, na zdjęciu z fleszem, które podczas wieczornego spaceru zrobiła Sue, znalazła się para staruszków. Kobieta jest jednak pewna, że w tamtym momencie nikogo poza nią i psem nie było na tym terenie. Czy udało jej się uchwycić duchy, na które miałby szczekać pies?

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wstrząsające informacje o Pietrku z „Rancza”. Na samą myśl chce się płakać

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Opinie internautów na temat zdjęcia są podzielone. Niektórzy wierzą, że na fotografii naprawdę udało się uchwycić duchy pary staruszków. Inni z kolei twierdzą, że to, co widać na zdjęciu jest tylko wynikiem usterki w aparacie. Mimo wszystko, patrząc na fotografię, można się poważnie przerazić. Uważacie, że na zdjęciu naprawdę widać duchy czy może to jednak kwestia uszkodzonego aparatu?

Obrazy Pikio

Źródło: Caters Forum, Daily Mail UK

Najlepsze newsy dnia:

  1. Straszne nagranie wyciekło do sieci. Pies tylko pisnął, potraktowała go jak przedmiot
  2. Niebywały nokaut w UFC. Eksperci twierdzą, że to najlepsza akcja w historii (WIDEO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt, Daily Mail UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News