Jedno zdjęcie podzieliło internautów, co na nim widać? Odpowiedź zaskakuje

Jedno zdjęcie podzieliło internautów, co na nim widać? Odpowiedź zaskakuje Źródło: rxbxccarxilly00 Twitter.com

Zdjęcie wydaje się niewinne, lecz to właśnie ono jest powodem wielkiego sporu w sieci. Autorka fotografii zamieściła je na swoim koncie na Twitterze i zapytała, czy przedstawia ono drzwi czy plażę. Nie trzeba było długo czekać, aby w sieci rozgorzała wielka dyskusja na ten temat. Dawno nic tak nie podzieliło użytkowników tak jak niewinne zdjęcie z zaledwie czterema kolorami. Głos zabrała autorka całego zamieszania i zdradziła, co tak naprawdę przedstawia fotografia.

Zdjęcie pojawiło się na koncie rxbxccarxilly00 na Twitterze. Dziewczyna podpisująca się jako Rebeca postanowiła zadać pytanie swoim obserwatorom, ale chyba nie spodziewała się tak wielkiego zainteresowania swoją zagadką. Co waszym zdaniem widoczne jest na fotografii.

Zwykłe zdjęcie powodem wielkiej dyskusji

Zdjęcie podzieliło internautów i wszyscy próbują odgadnąć, czy patrzą właśnie na plażę czy na drzwi, framugę oraz kawałek ściany. Zagadki to jedna z ulubionych rozrywek wszystkich - zabawy wystawiające na próbę nasz zmysł wzroku cieszą się niesłabnącą popularnością. Chociaż najczęściej można spotkać się z sytuacją, gdy zdjęcie udostępnia właściciel jakiegoś czworonoga znajdującego się w niecodziennej kryjówce, to tym razem to pozornie niewinna fotografia jest źródłem całego zamieszania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdjęcie stało się hitem

Rebeca wstawiła prostą fotografię, gdzie zobaczyć można zaledwie 4 kolory. Post z zagadką udostępniono ponad 21 tys. razy. Kilka osób zdecydowało się na zarzucenie autorce fotomontażu, ale ta w po jakimś czasie postanowiła rozwiać wątpliwości i zdradziła poprawną odpowiedź. Co widzicie: drzwi czy plażę? 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę

2. Myślała, że na nosie ma zwykłą krostkę. Niestety był to pierwszy objaw strasznej choroby

3. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych

Pojawiła się trzecia opcja, jednak autorka ucięła wszelkie spekulacje

Kiedy dyskusja stawała się coraz bardziej zażarta, dziewczyna udostępniła zdjęcie tego samego miejsca z zupełnie inne perspektywy i już nikt nie mógł mieć wątpliwości co do tego, co przedstawia zdjęcie. Pokazała, jak odpoczywa na plaży, z tym że zamiast z góry, pokazała ją z perspektywy turysty. To kolejny przykład na to, jak łatwo igrać z naszym wzrokiem i jak łatwo go oszukać. Zapewne jeszcze przez długi czas zdjęcie krążyć będzie w sieci, będąc powodem wielu gorących dyskusji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. „Opowiem wam, co za nowe buty potrafią zrobić biedne dziewczyny. Nie mają hamulców”- Daniel
  2. Na jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekret
  3. Prymarny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Zagrożenie aż do 22 sierpnia
  4. Fatalne doniesienia o aktorze TVP i TVN. Ciężko chory, nie ma nawet na chleb
  5. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News