Pozornie zwykłe zdjęcie podzieliło internautów. Która zebra patrzy w obiektyw, ta z prawej czy z lewej strony?

Pozornie zwykłe zdjęcie podzieliło internautów. Która zebra patrzy w obiektyw, ta z prawej czy z lewej strony? Źródło: Twitter.com saroshlodhi

Zdjęcie jest niezwykłe, autor zrobił je podczas pobytu w Kenii. Fotografia obiegła sieć, a internauci toczą nieustanny spór o to, które ze zwierząt na obrazku patrzy wprost w obiektyw. Choć odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta, im dłużej przyglądasz się zdjęciu, tym więcej pojawia się wątpliwości.

Zdjęcie dzikich zwierząt z Kenii stało się popularną zagadką w sieci, a internauci toczą nieustanny spór o to, które z nich patrzy wprost na fotografa. Choć zadanie wydaje się banalne, im dłużej przyglądasz się fotografii, tym więcej wątpliwości się pojawia. 

Zdjęcie z Kenii obiegło sieć. Która zebra patrzy prosto w obiektyw?

Sarosh Lodhi to fotograf pochodzący z Nagpur w Indiach, który specjalizuje się w fotografowaniu przyrody. Jakiś czas temu mężczyzna odwiedził Kenię, gdzie udało mu się zrobić niesamowite zdjęcie. Na fotografii uchwycił zebry, które ustawione są w wyjątkowy sposób. Na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, która z nich patrzy w obiektyw.

Fotograf wykonał zdjęcie w afrykańskim rezerwacie przyrody Maasai Mara. Okoliczne tereny obfitują w liczne populacje lwów, lampartów, gepardów i afrykańskich słoni. W tym rejonie występują również zebry. Mężczyzna swoje wyjątkowe zdjęcie opublikował w sieci i poprosił internautów o wskazanie, czy wprost przed siebie patrzy zebra z prawej, czy ta z lewej strony. Niewinne pytanie wywołało wielki spór w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie wywołało spór internautów, użytkownicy sieci spierają się o poprawną odpowiedź

Internauci nie mogą dojść do porozumienia. Jedni z przekonaniem wskazują, że w obiektyw patrzy zwierzę po prawej stronie fotografii, inni oponują i twierdzą, że przodem do aparatu ustawiona jest zebra po lewej. Niektórzy nawet dostrzegają na fotografii trzecie zwierzę, sugerując, że stoi ono pośrodku.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni
2. Agata Duda zwróciła się z ważnym apelem do wszystkich kobiet. Każda Polka powinna go przeczytać

Przyjrzyj się fotografii i spróbuj sam odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli jednak nie potrafisz znaleźć poprawnego rozwiązania, z pomocą pośpieszył sam autor zdjęcia. Sarosh Lodhi wyznał, że racje mają ci, którzy twierdzą, że to zebra po lewej stronie ustawiona jest przodem do obiektywu. 


Twitter.com saroshlodhi

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamówił gulasz, nagle coś zgrzytnęło mu w zębach. Wyłowił skarb z talerza, spotykany raz na 10 tysięcy przypadków
  2. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)
  3. Zastrzelił żonę, bo miała romans z księdzem? Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni
  4. Mama z synem patrzyli na śmierć taty i córki, nie mogli nic zrobić. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Porażające sceny w polskim mieście. Wystarczyła minuta, z warzywniaka nic nie zostało, mamy nagranie
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane 

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News