Zdjęcie
Instagram.com malgorzatakozuchowska_
Monika Majko - 11 Stycznia 2021

Dzisiaj jest wielką gwiazdą TVP i TVN. Poznajecie dziewczynkę ze zdjęcia?

Zdjęcie gwiazdy z dzieciństwa zachwyciło fanów, którzy ledwo rozpoznali swoja ulubienicę w kilkuletniej dziewczynce na fotografii. Dziś aktorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce.

Zdjęcie gwiazdy sprzed lat zostało opublikowane na jej Instagramie. Wielbiciele aktorki z trudem rozpoznali ją w kilkuletniej dziewczynce, która pozuje do fotografii na zabawie tanecznej z okazji karnawału. Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele zachwyconych komentarzy.

Zdjęcie aktorki z dzieciństwa zachwyciło fanów

Dziś Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, a codzienny kontakt ze swoim fanami gwiazda utrzymuje za pomocą Instagrama. To właśnie tam opublikowała niedawno swoje zdjęcie z dzieciństwa, które zachwyciło jej fanów.

Ja poinformowała w opisie swojego zdjęcia aktorka, fotografia została zrobiona w latach 70. podczas jednej z zabaw tanecznych zorganizowanych z okazji karnawału. Pod wpisem pojawiło się wiele zachwyconych fanów gwiazdy, którzy również podzielili się swoimi wspomnieniami z tamtych lat.

- Jaka ładna dziewczynka. Sama wspominam te występy choinkowe i bale - napisała jedna z fanek aktorki.

Dramat gwiazdy TVN. zapłakana pożegnała się z fanami. Sytuacja jest fatalna, przeżyła piekłoDramat gwiazdy TVN. zapłakana pożegnała się z fanami. Sytuacja jest fatalna, przeżyła piekłoCzytaj dalej

- Małgosiu to ty? Ale urocze zdjęcie. Piękna pamiątka - dodała kolejna internautka.

Na zdjęciu widać kilkuletnią Małgorzatę Kożuchowską, która nie przywdziała wystrzałowego kostiumu czy dodatków, ale ma na sobie m.in. kotylion czyli ówczesny symbol zabawy, który do dzisiaj z nostalgią wspomina również wielu jej fanów.

- Kotyliony były super, pamiętam jak robiłam w szkole na bal - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama sieci pod zdjęciem aktorki.

Małgorzata Kożuchowska wychowywała się i dorastała w Toruniu. Okazuje się, że nie zawsze marzyła o tym, żeby zostać aktorką. Jako mała dziewczynka przyszła gwiazda chciała pracować m.in. jako ekspedientka w drogerii.

- Jak od czasu do czasu ktoś przyniósł z paczki mydełko o pięknym zapachu i pięknie zapakowane: Boże, jak ja bym chciała pracować w takim sklepie -wspominała w jednym z wywiadów, cytowanych przez portal wp.pl.

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z dzieciństwa

Instagram.com malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News