Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw

Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw Źródło: YouTube / rmh355

Zdjęcie obiegło całą sieć, internauci są zaskoczeni tak samo, jak mężczyzna. Myślał, że bierze do ręki zwykły kamień, jednak kiedy mu się przyjrzał, prawda okazała się zupełnie inna.

Zdjęcie zupełnie zadziwiło internautów, tego nikt się nie spodziewał. Mężczyzna myślał, że trzyma na dłoni zwykły kamień, prawda okazała się jednak zupełnie inna. Na jego oczach zdarzył się prawdziwy cud. To było niesamowite zjawisko, które poruszyło użytkowników sieci na całym świecie. 

Zdjęcie wzbudziło wielkie poruszenie

Mężczyzna wziął do ręki coś, co przypominało najzwyklejszy kamień. Okazało się jednak, że owalny "kamyk", wcale nie jest tym, na co wyglądał. Kiedy przedmiot zaczął delikatnie się poruszać, mężczyzna zrozumiał, że nie ma w ręku skały, tylko coś żywego. Trzymał na dłoni malutkie jajo, wewnątrz którego coś poruszało się w środku. To, co się z niego wykluło, zadziwiło wszystkich.

Po chwili niepewności, rezydent jajka zaczął się coraz bardziej wiercić, aż dało się zauważyć, że skorupka zaczyna delikatnie pękać. Zaskoczony mężczyzna z niepewnością przyglądał się dalszemu rozwojowi wypadków. 

Kamień okazał się być jajkiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z jajka powoli zaczęła wyłaniać się mała zielona główka. Po chwili mieszkaniec skorupy zaczął niezgrabnymi ruchamy wygrzebywać się ze środka. Na światło dzienne wyjrzały małe odnóża i tułów, aż w końcu maluszek całkowicie opuścił bezpieczne schronienie i zaczął z ciekawością wędrować po ręce mężczyzny. Okazało się, że rezydentem jajka była jaszczurka, a dokładniej kameleon. Mężczyzna został świadkiem cudu narodzin, który odbył się na jego dłoni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Malutki kameleon wyglądał niezwykle uroczo. Od razu skradł serce mężczyzny, który z dumą chwali się swoim uczestnictwem przy jego narodzinach. Maluszek przyszedł na świat zdrowy i od razu po opuszczeniu jajka zaczął wędrować po trzymającej go dłoni i z ciekawością poznawać nowe otoczenie. 


YouTube / rmh355

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Wyszło na jaw dopiero po śmierci Lipko. Niewyobrażalne
  4. Niepokojące zdjęcie Dagmary z Królowych życia w sieci. Fani zadrżeli, cierpienie jej nie opuszcza
  5. W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie Królikowskiego. Widok przyprawił fanów o szybsze bicia serca

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News