Pozornie zwykłe zdjęcie pokoju dziecka kryje porażający szczegół. Pilne ostrzeżenie policji

Pozornie zwykłe zdjęcie pokoju dziecka kryje porażający szczegół. Pilne ostrzeżenie policji Źródło: twitter.com NYPD30Pct

Zdjęcie zwykłego dziecięcego pokoju kryje porażający szczegół. Na pierwszy rzut oka nie widać nic dziwnego - ot, zwykły pokój dziewczynki, pełen pluszaków i różowych akcentów. Policjanci nie na darmo umieścili zdjęcie w sieci i umieścili stosowne ostrzeżenie. Nikt by o tym nie pomyślał.

Zdjęcie opublikowane przez policję natychmiast przykuło uwagę internautów - o to właśnie chodziło. Funkcjonariusze przedstawili kilka porad i wyjaśnili, jaki mieli cel w umieszczeniu fotografii.

Dziewczynka o mało nie straciła życia

W mediach społecznościowych nowojorskiej policji zostało opublikowane zdjęcie dziecięcego pokoju. Fotografia zdecydowanie wyróżniała się spośród wcześniej umieszczonych, dlatego szybko przykuła uwagę internautów. Mało kto dostrzegł dziwny szczegół, przez który dziewczynka o mało nie straciła życia. Niektórzy spekulowali, że być może ktoś zamontował kamerę w pluszakach lub w pokoju znajdują się elementy, które mogą bezpośrednio zagrażać dziecku.

Kilka osób dopatrzyło się zagadkowej dziurki w ścianie na lewo od głowy misia. Okazało się, że jest to otwór po kuli. Na szczęście dziewczynka nie ucierpiała - nie było jej wtedy w pokoju, przebywała u koleżanki. Można sobie tylko wyobrazić ogrom tragedii, jeśli dziecko spędzałoby czas w pokoju, na swoim łóżku, bawiąc się pluszakami.

Zdjęcie przedstawia jeden ślad po kuli, pocisków było znacznie więcej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Za każdym razem, kiedy usłyszysz o strzelaninie, pomyśl o tej jednej kuli, która przeszła przez cały pokój dziecka. Na szczęście tym razem nikt nie zginął. Dzięki pracy naszych policjantów sprawca tego ohydnego czynu został zatrzymany - można przeczytać pod zdjęciem udostępnionym przez nowojorską policję. Funkcjonariusze radzą, aby przy usłyszeniu wystrzałów schronić się w bezpiecznym miejscu, którego nie dosięgną lub nie przebiją kule.

Dzisiaj grzeje: 1. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
2. Jurek Owsiak krytykuje Dudę za wystąpienie o szczepionkach. Mocne słowa

Jak podają funkcjonariusze, w dzień strzelaniny tata dziewczynki przebywał w domu, uciął sobie popołudniową drzemkę. Obudziły go odgłosy wystrzałów, a kiedy sprawdził poszczególne pomieszczenia domu, przeszedł go dreszcz. Znalazł dziurę po kuli nie tylko w pokoju córki, ale też w drzwiach małżeńskiej sypialni, łazienki, drzwiach wejściowych, a niektóre pociski utknęły nawet w kanapie. Jemu również udało się cudem uniknąć śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Wachowicz pozowała do zdjęcia, nagle wiatr podwiał jej sukienkę. Mamy fotkę, pokazała za dużo?
  2. Polscy skoczkowie rozebrali się i pokazali muskuły. Największe wrażenie zrobił Piotr Żyła (FOTO)
  3. Wjechał w autobus i chciał uciec z miejsca zdarzenia. Dzień później spowodował kolejny wypadek
  4. Cała Polska kochała Hankę Bielicką. Widok jej grobu zwala z nóg, niewielu wie co na nim napisano
  5. Po latach Natalia Kukulska wyznała całą prawdę. Nikt nie wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
  6. Nagła zmiana dotycząca milionów Polaków. Wszyscy zostali zaskoczeni, przełom 12 lipca

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News