Na zdjęciu ukrywa się 7 jednorożców. 99% osób nie potrafi znaleźć ich wszystkich, poddają się po 10 minutach

Na zdjęciu ukrywa się 7 jednorożców. 99% osób nie potrafi znaleźć ich wszystkich, poddają się po 10 minutach Źródło: newidea

Zdjęcie jest kolejną zagadką. Tym razem łamigłówka sprawi, że będziecie rwać sobie włosy z głowy. Na rysunku ukryło się 7 jednorożców, niemalże nikt nie jest w stanie wskazać, gdzie znajdują się wszystkie zwierzęta. Czy tobie się uda?

Zdjęcie, które masz przed sobą, jest zagadką, jakiej internet jeszcze nie widział. Tak ciężkiego zadania nie było przez nami od dawna. Jednorożce ukryły się tak dobrze, że prawie wszyscy poddają się po dziesięciu minutach szukania. Czy jesteś na tyle spostrzegawczy, by dostrzec je wszystkie?

Zdjęcie z jednorożcami. 10 minut szukania igły w stogu siana

Zagadki od jakiegoś czasu cieszą się wyjątkową popularnością, a kiedy okazało się, że pozytywnie wpływają na pracę mózgu, jeszcze więcej osób postanowiło spędzać czas na rozwiązywaniu łamigłówek. To prawda, że rozwiązywanie ich może sprawić, że spostrzegawczość wejdzie na o wiele wyższy poziom. Jednak w tym przypadku będzie bardzo ciężko, aby podać poprawną odpowiedź. 

7 jednorożców na zdjęciu pełnym pingwinów ukryło się, tak skutecznie, że zagadka powinna polegać na liczeniu pingwinów, a nie na szukaniu igły w stogu siana, czyli kolorowych jednorożców. Zwierzęta skryły się w zaskakujących miejscach, co sprawia, że internauci już po 10 minut poddają się i zaprzestają rozwiązywania zagadki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie zagadka. Rozwiązanie

Jeżeli nie udało ci się znaleźć wszystkich zwierzaków, które chowają się na zdjęciach, poniżej znajduje się rozwiązanie zagadki. Zdjęcie z jednorożcami było jedną z najcięższych zagadek, które pojawiły się w sieci. Jeżeli już nie zamierzasz szukać jednorożców, zjedź niżej, by zobaczyć rozwiązanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w ośrodku turystycznym, zarażone dziecko. Miasteczko robi wszystko, by uniknąć paniki
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Internauci, którzy próbują rozwiązać tę zagadkę przyznają, że nawet po tym, jak zobaczyli rozwiązanie nie są w stanie zobaczyć wszystkich zwierząt. Było ciężko, a komu się udało, to czapki z głów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

źródło: newidea

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News