Zdjęcie trafiło do sieci
Reddit.com
Monika Majko - 9 Stycznia 2021

Spojrzał na sufit w łazience i zamarł. Szybko zrobił zdjęcie, w panice chciał dzwonić na służby

Mężczyzna spojrzał na sufit w swojej łazience i zamarł. Ze ściany wystawała przerażająca łapa z wielkimi szponami. Właściciel domu chwycił za aparat i zrobił jej zdjęcie, które opublikował w sieci. Fotografia szybko stała się hitem wśród internautów.

Zdjęcie trafiło na portal reddit.com, a internauci nie kryli przerażenia na widok szponów wystających ze ściany w domu jednego z użytkowników strony. Rozwiązanie tej zagadki okazało się zaskakujące, a mężczyzna, który uchwycił niezwykłą chwilę, miał dużo szczęścia.

Zdjęcie ogromnych pazurów trafiło do sieci i przestraszyło internautów

Jeden z użytkowników portalu reddit.com opublikował na stronie przerażające zdjęcie. Australijczyk wszedł do swojej łazienki, a kiedy spojrzał na sufit, dostrzegł na nim dziurę, a w niej włochatą łapę z ogromnymi i ostrymi pazurami. Zaskoczony tym widokiem mężczyzna natychmiast chwycił za aparat i uwiecznił niezwykłą chwilę, a następnie opublikował fotografię w sieci. Przerażeni internauci natychmiast zaczęli komentować zdjęcie tajemniczej łapy wystającej ze ściany.

- To wygląda jak z najprawdziwszego horroru - napisał jeden z użytkowników reddita.

- Chyba przedziera się do ciebie morderca - dodał kolejny internauta.

Wiemy kim jest żona Kamila Stocha. Gdy fani poznali prawdę, zaniemówili z wrażeniaWiemy kim jest żona Kamila Stocha. Gdy fani poznali prawdę, zaniemówili z wrażeniaCzytaj dalej

Niektórzy żartowali nawet, że dom mężczyzny stał się celem wilkołaka. Szybko okazało się jednak, że mieszkanie zaatakował dużo mniejszy intruz. Autor fotografii dodał do niej opis, który wyjaśnił sytuację przedstawioną na zdjęciu.

- Wygląda na to, że stopa oposa pokryta mocnym owłosieniem przebiła się przez sufit w łazience, aby się przywitać - przekazał autor zdjęcia.

Internauci zalecili jednak mężczyźnie ostrożność. Choć oposy są niewielkich rozmiarów i na pierwszy rzut oka nie wyglądają na groźne, ich nagły atak może być bardzo niebezpieczny właśnie ze względu na ostre pazury, którymi zakończone są ich łapy. Użytkownicy sieci wydedukowali, że zwierzę próbowało dostać się do mieszkania za pomocą własnego moczu. Internauci polecili mężczyźnie, by jak najszybciej wyczyścił i załatał ścianę oraz zastosował środki zapobiegawcze, by taka sytuacja nie przydarzyła mu się kolejny raz.

- Lepiej szybko napraw dziurę i oczyść ją z moczu, a następnie zatkaj wszelkie możliwe dojścia - poradził mężczyźnie jeden z internautów.

- Wystarczy, że przymocujesz lampę na suficie, a włochaty stworek się oparzy i ucieknie - zasugerował rozwiązanie kolejny.

Zdjęcie łapy oposa w łazienceFot. Reddit.com

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News