Dziś jest uwielbianą polską aktorką. 20 lat temu wyglądała zupełnie inaczej, poznajecie?

Dziś jest uwielbianą polską aktorką. 20 lat temu wyglądała zupełnie inaczej, poznajecie? Źródło: malgorzatakozuchowska_/Instagram

Zdjęcie przedstawia jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Gwiazda w mediach społecznościowych zamieściła fotografię, która została wykonana 20 lat temu. Udało wam się bez problemu rozpoznać, kto jest na zdjęciu? Dziś wygląda już zupełnie inaczej.

Zdjęcie z młodości polskich gwiazd może wywołać wiele emocji na twarzach fanów. Polacy, którzy dobrze pamiętają filmy z lat 90., bez problemu będą wiedzieli, kto jest na zdjęciu. Takie wydanie polskiej aktorki pamiętają tylko nieliczni. Dziś jej wygląd zmienił się całkowicie. 

Zdjęcie wykonane zostało 20 lat temu

Zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych i wywołało niemałe zamieszanie. Internauci zaczęli przypominać sobie, kiedy po raz pierwszy mogli zobaczyć na ekranach kin Małgorzatę Kożuchowską. Uwielbiana gwiazda przypomniała o swoim zdjęciu z przeszłości, bo już wtedy szykowała się do nowej roli. 

- Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej... Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów... inni od głowy... - napisała Małgorzata Kożuchowska. 

Małgorzata Kożuchowska po odejściu z produkcji "M jak miłość" coraz częściej decyduje się na przyjmowanie ról w polskich filmach. Niedawno można było zobaczyć ją w filmie "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa", teraz aktorka wcieli się w Stasię Gierek w produkcji "Gierek". 

Zdjęcie Kożuchowskiej i najnowsze plany filmowe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak już wiadomo, Małgorzata Kożuchowska pojawi się jako jedna z gwiazd w najbardziej wyczekiwanej premierze przyszłego roku, w filmie "Gierek". W ostatnim czasie można było zauważyć, że coraz większą liczba aktorów i aktorek dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z planu, co sprawiło, że zainteresowanie produkcją rośnie z dnia na dzień. 

Dzisiaj grzeje: 1. W nocy media obiegła dobitna wiadomość. Dariusz Piontkowski przestał ukrywać prawdę, tysiące Polaków zawiodło się
2. Pilna akcja poszukiwawcza. Ciężko chora Nikola zniknęła bez śladu
3. Lekarze przez wiele godzin walczyli o jego życie. Niestety, nie żyje Edmund Kamiński

"Gierek" może pochwalić się prawdziwą plejadą gwiazd. W roli Edwarda Gierka wystąpi Michał Koterski, a oprócz niego na ekranie zobaczymy między innymi Natalię Leszcz, Rafała Zawieruchę oraz Klaudię Halejcio. Wszyscy aktorzy i aktorki podczas pracy na planie przechodzą prawdziwe metamorfozy, by ich wygląd jak najbardziej pasował do trendów panujących w czasach Gierka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już dziś się zacznie, jest potwierdzenie. Wszystko na naszych oczach, uważajcie
  2. Trudne chwile Beaty Tyszkiewicz. Nie mogła się spodziewać, że tak się skończy
  3. Jest oficjalne rozporządzenie. Niestety, wiele zakazów dotyczy całej Polski, nie tylko 19 powiatów
  4. Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg
  5. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News