Po kryjomu zrobił zdjęcie teściowej. Prawda na jego temat zwala z nóg, ciężko powstrzymać łzy

Po kryjomu zrobił zdjęcie teściowej. Prawda na jego temat zwala z nóg, ciężko powstrzymać łzy Źródło: ScottMann/medium

Zdjęcie wykonał Scott Mann. Mężczyzna był niezwykle poruszony zachowaniem swojej teściowej, prawda na temat tej fotografii zwala z nóg, ciężko powstrzymać łzy.

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Scott Mann wykonał je tak, by jego teściowa o niczym nie wiedziała. Mężczyzna nie mógł się nie podzielić nim z innym. Historia, która kryje się za zdjęciem, wywołuje łzy u wielu internautów. 

Zdjęcie teściowej, co się za nim kryje?

Gdy Scott Mann po raz pierwszy miał okazję spotkać swoją teściową, wiedział, że nie łatwo będzie nawiązać z nią kontakt. Wszystko zmieniło się, gdy u żony Scotta zdiagnozowano białaczkę. Dramatyczne wydarzenia doprowadziły do tego, że mężczyzna poznał ważną prawdę. 

- To jest Sharon. Kiedy pierwszy raz spotkałem się z moją teściową, ciężko było mi zrozumieć jej dziwny akcent z Południowej Wirginii. Wydawała się z początku trochę apodyktyczna, właśnie w stylu tej południowej, pasywnie agresywnej grzeczności. Ale wiedziałem, że jest ważna dla miłości mojego życia, dlatego zaakceptowałem jej charakter. Po 7 latach tak naprawdę jej nie znałem. Kiedy u mojej byłej żony została zdiagnozowana białaczka w wieku 30 lat, kiedy dano jej 10% szansy na przeżycie tego roku, kiedy świat legł w gruzach i został zmieniony na zawsze, Sharon bardzo cicho a zarazem mocno wstąpiła w rolę, dla której się urodziła - zdradził. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie zdradza więcej, niż mogło się wydawać 

Co więcej, od diagnozy córki, Sharon przejęła wszystkie obowiązki domowe. Zajęła się sprzątaniem, przygotowywaniem posiłków, wyjazdami do lekarza z chorą córką, sprawdzała, by nigdy nie zabrakło jej leków. Teściowa znajdowała siły, by wszystko było na jej głowie. 

- Ona robiła to wszystko, gdy u niej także zdiagnozowano raka w trakcie opieki nad wszystkimi innymi. Robiła to wszystko, mimo iż przechodziła wtedy przez mastektomię i chemioterapię. Mimo to ona sobie nuci, gdy pracuje. Mówi do siebie, gdy nie ma nikogo, kto by jej posłuchał i codziennie chodzi z uśmiechem, pokorą oraz łaską na twarzy. Przyjaciele, tak wygląda właśnie superbohater w chwili spoczynku, czekający na płatki owsiane, które przygotowuje swojej córce po raz 300+. Nie zrezygnowała z opieki nad rodziną na przekór wszystkiemu - zakończył swój post.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
2. Myślała, że jej objawy są wynikiem stresu. Nie wiedziała, że jej życie wisi na włosku
3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Scott Mann postanowił podzielić się zdjęciem teściowej i jej historią, by pokazać, że nawet najsilniejsze osoby, mogą mieć cięższe chwile. Sharon każdego dnia udowadnia, że rodzina jest dla niej wszystkim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News