Pod sklepem znalazła wyjątkowe zdjęcie zakochanej pary. Wiemy kto na nim jest, ogromne zaskoczenie

Pod sklepem znalazła wyjątkowe zdjęcie zakochanej pary. Wiemy kto na nim jest, ogromne zaskoczenie Źródło: Facebook

Zdjęcie zostało znalezione przed sklepem. Kobieta postanowiła zamieścić je w sieci, by dowiedzieć się, czy dotrze do osób, które znajdują się na fotografii. Zagadka już została wyjaśniona. Wiemy, kim jest zakochana para.

Zdjęcie zostało udostępnione ponad tysiąc razy przez internautów na całym świecie. Wiele osób chce dowiedzieć się, kim jest para z fotografii, by piękne zdjęcie mogło do nich wrócić. W końcu wiadomo, kim są zakochani. Takiego rozwiązania zagadki chyba nikt się nie spodziewał. 

Zdjęcie krąży po sieci. Wszyscy próbują się dowiedzieć, kim jest zakochana para

- Hej, czy ktoś może pomóc? Znalazłam zdjęcie koło Tesco. Na odwrocie jest napisane »Mama i Tata 1955«. Chciałabym to zwrócić, bo wygląda na wartościową pamiątkę. Może sharujecie i tak znajdziemy właściciela? - wpisy o takiej treści zalały media społecznościowe. 

Wiele osób stara się dowiedzieć, kim może być para ze zdjęcia. Jak się okazuje, jako pierwszy opublikował je 34-letni mieszkaniec Izraela, Ariel Plavnik. Pracownik biura turystycznego umieścił fotografię w sieci, która szybko rozniosła się po całym świecie. Udostępniano je w różnych językach, dopisywano do niego przeróżne historie. Jaka jest jednak prawda na jego temat?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdjęcie okazało się żartem

Zdjęcie okazało się w rzeczywistości kadrem z filmu. Kto pamięta kultowy w latach 80. "Powrót do przyszłości?". To właśnie bohaterowie z tego klasyku kina znajdują się na zdjęciu. Aktorzy Crispin Glover i Lea Thompson zagrali w nim rodziców głównego bohatera Marty'ego McFlya.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Przypomnijmy, "Powrót do przyszłości" to historia Marty'ego McFlya, który przenosi się w lata 50. za pomocą wehikułu czasów. Film stał się na tyle popularny, że doczekał się dwóch kontynuacji. Dziś wiele osób przypomniało sobie o tym kultowym filmie pod wpływem pary ze zdjęcia, które pojawiło się w sieci. 

fot: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News