Pozornie normalne zdjęcie z plaży wprawiło wszystkich w osłupienie. Jeden niepokojący szczegół

Pozornie normalne zdjęcie z plaży wprawiło wszystkich w osłupienie. Jeden niepokojący szczegół Źródło: twitter.com BabelColour

Zdjęcie, które przyprawia o ciarki. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się zupełnie normalne, ale już po chwili ciężko uwierzyć własnym oczom.

Powyższe zdjęcie obiega media społecznościowe na całym świecie. Internauci zachodzą w głowę, próbując znaleźć racjonalne wytłumaczenie dla tego, co zobaczyli. Niepokojący szczegół staje się widoczny dopiero po chwili. 

Pozornie normalne zdjęcie z plaży skrywa porażający szczegół 

Spójrz na fotografię zamieszczoną powyżej i zastanów się, czy cokolwiek w niej wzbudza twój niepokój. Zdjęcie, które na swoim Twitterze zamieścił BabelColour pochodzi z 1943 roku i przedstawia wylegujących się na plaży ludzi. Raczej nic w tym nadzwyczajnego. Fotografia sprzed tylu lat w niektórych może budzić miłe wspomnienia z dzieciństwa, ale u innych - niepokój. Dlaczego? 

Patrząc na zdjęcie w pierwszej chwili, trudno dopatrzeć się czegoś podejrzanego. Jedni plażowicze wylegują się w kostiumach kąpielowych, a inni w strojach, jakby na zewnątrz temperatura sięgała zaledwie kilku stopni. Dowodzi to o słabo rozwiniętej w tamtych czasach technologii, z której mieszkańcy mogliby m.in. poznać prognozę pogody na najbliższe dni i odpowiednio przygotować się odpoczynek na dworze. Ciężko jest jednak jednoznacznie stwierdzić, czy aby technologia rzeczywiście była tak słabo rozwinięta. A może podróże w czasie jednak są możliwe? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zanim uznacie tę teorię za całkowicie abstrakcyjną, przyjrzyjcie się środkowej części fotografii. Pewien niepokojący szczegół od razu powinien zwrócić waszą uwagę. Jest nim mężczyzna w ciemnobrązowej marynarce oraz spodniach o podobnym kolorze. W takim stroju bez dwóch zdań nie wygląda na osobę z zamiarem plażowania. Jednak najbardziej zaskakujące jest to, co trzyma on w rękach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Wygląda to bowiem tak, jakby spoglądał w telefon komórkowy. Internauci nie mają wątpliwości, że w jego dłoniach znajdowała się wówczas komórka, ale co robiła ona w 1943 roku? Niektórzy odważnie stwierdzają, że mężczyzna podróżował w czasie. Teoria budzi jednak sporo wątpliwości, a zdania wydają się podzielone. Jedni są wręcz przekonani, że mężczyzna pochodził z przyszłości, z kolei inni uważają, jakoby w jego dłoniach wcale nie znajdował się telefon komórkowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Miliony widzów TVN usłyszało przejmujące słowa. Szumowski potwierdził: "Weszliśmy w nowy, kolejny etap zakażeń"
  5. Duda zdradził nieznane fakty na temat katastrofy smoleńskiej. Nad trumną Kaczyńskiej doszło do niebywałej sytuacji
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News