Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji

Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji Źródło: Webniusy

Zdjęcie zrobione przez syna na plaży na pewno nie znalazło się na liście jej ulubionych fotografii. Zdjęcia wakacyjne to trudny temat dla wielu osób, które nie akceptują tego, jak wyglądają, lecz ta historia może być dla wielu z nas wskazówką, jak powinniśmy się traktować. Kiedy ta kobieta zobaczyła w pamięci telefonu to konkretne zdjęcie, była szczerze zaskoczona.

Zdjęcie było niespodziewanym widokiem i nie miała pojęcia, że powstało. Okazało się, że syn uwiecznił wspólne chwile z nią za pomocą jej telefonu i jej o tym nie powiedział. Kiedy je zobaczyła, niemal dostała apopleksji, lecz wystarczyło kilka słów, aby zupełnie zmieniła zdanie. Ta historia może nas wiele nauczyć. 

Nie każde zdjęcie musi być idealne

Zdjęcie przedstawiało kobietę leżącą na plaży w czarnym kostiumie kąpielowym. Dookoła pełno było złotego piasku, a w oddali wyraźnie było widać wodę, lecz to nie na tych pięknych elementach skupiła się mama widoczna na fotografii. Była zła z powodu swojego wyglądu i wiedziała, że daleko jej do klasycznej piękności. O całej sytuacji, której doświadczyła napisała list i trzeba przyznać, że to wiele mówi na temat tego jak postrzegamy swoje ciała. 

- [...] zobaczyłam siebie [...]. Zmęczoną, zaniedbaną z braku czasu kobietę. [...] Było mi źle z tym, jak na nim wyglądam. Byłam bliska płaczu - czytamy w liście udostępnionym na portalu Webniusy. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy do pokoju wszedł syn, który wykonał feralne zdjęcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Warto zastanowić się nad tym, jak się postrzegamy

Jej syn zapytany, czy wie skąd wzięło się zdjęcie w jej telefonie, bez chwili zastanowienia przyznał, że on je zrobił, a to wszystko dlatego, że uważa, że jego mama w tym momencie wyglądała wręcz niesamowicie. To dało jej do myślenia. Przecież mało kto wygląda niczym modelka na wybiegu. W momencie zupełnie zmieniła sposób patrzenia na zdjęcie.

- [...] wiem, że mam cellulit i wiele innych niedoskonałości, jednak widzę także mamę, która po kilka godzin dziennie bawi się ze swoimi maluchami. Widzę swoje grube ramiona, ale za nimi kryje się coś jeszcze, ramiona matki, która bez zastanowienia bierze dzieci, żeby nie musiały iść po gorącym piasku czy ostrych kamieniach - pisze ujęta słowami swojego dziecka mama. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor

2.Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia

Każdy z nas wygląda inaczej

Im szybciej przestaniemy porównywać się z innymi, tym łatwiej znajdziemy szczęście i zaczniemy korzystać z życia pełnymi garściami. To, co my uważamy za swoją wadę, może być przez innych zupełnie niezauważone. Każdy z nas wygląda inaczej i każdy jest na swój sposób wyjątkowy oraz piękny, a nasze ciała to przeważnie mapa naszych doświadczeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot z najpiękniejszymi oczami na świecie. Dosłownie nie da się od niego oderwać wzroku
  2. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci
  3. Nie żyje już 6 osób. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje i apeluje o ostrożność
  4. Porażające sceny w Tatrach, turyści są oburzeni. Podobnej sytuacji nie było od bardzo dawna
  5. Na zdjęciu jest kot, ale tylko 1 na 20 osób jest na tyle spostrzegawcza by go zauważyć. Reszta nie ma szans
  6. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News